Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírnátok, bírjátok, ha...

Hogy bírnátok, bírjátok, ha ritkán tudtok találkozni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet adódott hogy összejöttem egy férfival akivel iszonyatosan boldog vagyok. Még nagyon kezdetleges a dolog (2-3 hónapos). A dolog lényege a következő, ő fuvarozik, nemzetközi viszonylatban. Emiatt nagyon ritkán tudunk találkozni. Heti egy találkozás az átlag, valamikor még ennyi se. Néha, sőt inkább általában kiszámíthatatlan hogy hazajön, és az se biztos hogy akkor jön haza, ahogy tervezve van. Nem az a baj, hogy ki vagyok ezen bukva, vagy ilyesmik, csak akik ilyen hasonló cipőben vannak, azok hogy kezelik le ezt a helyzetet? Gondolok arra, hogy ugye nem lehet előre tervezni, jó sok szabadidőm marad stb. Vagy aki nincs ebben a helyzetben, mit csinálna? Milyen életet élne?


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2013. máj. 16. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem külföldi a párom, mikor megismerkedtünk 2-3 hetente tudtunk egymáshoz repülni. Nehezen bírtuk mindketten. Fél év után össze is költöztünk, ennek orvosolásául.


Nekünk kicsit egyszerűbb volt, mert pl. skype-on naponta tudtunk beszélni, valamint tudtuk előre biztosan, hogy mikor találkozunk.


Őszintén szólva én a te helyzetedben nem szívesen lennék, mert hacsak szakmát nem vált, egész életetekben ez lesz. Én nem kezdenék/mélyítenék el olyannal kapcsolatot, akiről tudom, hogy házasság/családalapítás esetén is 1, max. 2 napot tud hetente otthon tölteni. Ez így nem kapcsolat hosszútávon :/

2013. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen ellentétes munkaidőben dolgozom 1.5 éve mint a párom, ő reggel 8-du 5ig én meg este 6-tól hajnal 2ig, heti 1 közös szabadnapunk van. Sajnos most még egy darabig így lesz, nyár végén viszont rá kell feküdnöm a munkahely váltásra mert nem épp kapcsolat barát a dolog, bár összetehetem a kezem mert egy angyallal élek együtt.
2013. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Magyarán kb. 12szer találkoztatok úgy, hogy együtt vagytok.

Ettől megyek a falnak, hogy nem hogy még csak 2-3 hónapja vagytok együtt, de alig találkoztok, és a párodnak szólítod. Kivagyok ettől agyilag, hogy mondhatnak emberi lények ekkora marhaságot önszántukból.

2013. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem a történetből, hogy ezt amit most csinál ez közös döntés volt, magasabb kereseti lehetőség mellett. Utána változni fog ez a dolog, de egy-másfél évet adtunk a dolognak az előbb említett okokból kifolyólag.

Én még mindig azt szeretném tudni, hogy milyen életed volt, miket csináltál ebben a helyzetben?

2013. máj. 16. 13:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikor mi összejöttünk én egy másik városban tanultam. Vasárnap mentem vissza, péntek reggel jöttem. Pénteken ő még dolgozott, így csak este tudtunk találkozni illetve a szombatot általában együtt töltöttük. Több mint egy évig csináltuk így. Nem mondom, hogy nem hiányzott, de kibírtuk.
2013. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy milyen életem volt, mit csináltam?


Semmi baj nem volt az életemmel, de hiányzott a párom. Egyetemen az utolsó félévemet gyűrtem épp, tehát többnyire 24 órában a könyvtárban rohadtam/szakdogát írtam és záróvizsgára készültem.

2013. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Én még mindig azt szeretném tudni, hogy milyen életed volt, miket csináltál ebben a helyzetben?"


Miket csináltam? :DD Ezt a kérdést csak én nem értem?

Ugyan azokat mint egy normális ember, csak a párom nélkül.

2013. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint más sem érti. Mégis mi a fenét lehet csinálni, vagy ha neked a pasid nincs melletted akkor nincs mit csinálnod?
2013. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt csináltam mint amikor még nem jöttem össze vele:) Tanultam, barátaimmal voltam. Hétfőt-csütörtököt úgy ahogy volt külön töltöttük, ezalatt nem ültünk otthon azon szomorkodva, hogy nem vagyunk együtt. Ha szabadidőnk volt ugyanúgy eljártunk a barátokkal ide-oda. Én is, ő is.
2013. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
volt nekem is távkapcsolatom, országok voltak közöttünk. Ritkán találkoztun ka többi időben éltem az életem, egyetemre jártam, dolgoztam, barátokkal volta, sportoltam. Mint azelőtt. Aztán közelebb kerültünk egymáshoz és pár hónap alatt ki is derült h ha ennyit együtt vagyunk már nem is működik a dolog...szóval ezzel is vigyázni kell. A mostani barátommal egy városban élünk de van h heti 1-2szer tudunk csak összefutni mert sok a dolga akkor is elvagyok, van saját életem is
2013. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!