Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz előjel, ha nem akar/tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz előjel, ha nem akar/tud heti egy alkalomnál többször találkozni?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyunk együtt barátnőmmel, és úgy tűnik, velem ellentétben nincs ideje/nem is igényli, hogy heti egy (max. 2) alkalomnál többször találkozzunk. Hétvége alapból kilőve, mert hazautazik. Nem halogatja a dolgot, kereken megmondja, hogy inkább jövő héten fussunk össze, stb. Amikor találkozunk, minden a legnagyobb rendben van, rengeteg jelből arra következtetek, hogy nem is kell idegeskedni. De aztán öt-hat napig semmi kommunikáció (azon kívül, mikor felhívom, mikor fussunk össze), ami nekem viszont szenvedés. Főleg azért zavar, mert az előző kapcsolataimban mindig meg volt az igény arra, hogy 2-3 naponta találkozzunk/kommunikáljunk.

2013. máj. 8. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez így tényleg tré, de lassan itt a nyári szünet 2.5 hónap alatt bepótoljátok. :D
2013. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez annyit tesz, hogy nem egyedüli játékos vagy neki.
2013. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden kép kevés szerintem én naponta igénylem barátnőm társaságát .
2013. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy nincs idő, lehetőség egynél több személyes találkozóra. Nekem az még furább, hogy nem is kommunikáltok. Volt egy pár hónapos időszak, amikor mi is heti egyszer tudtunk találkozni a barátommal, de minden nap beszéltünk valahogy - vagy neten, vagy telefonon. Mert tudni akartuk, mi történik a másikkal, hiányoztunk egymásnak.


Lehet, hogy ő még nem szerelmes beléd (pár hét után), ezért nem hiányzol neki annyira. De igazából fura ez így nekem... :/

2013. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, még hozzátenném, hogy vidéki vagyok, Pestre járok egyetemre, és mielőtt megismerkedtem a barátommal (aki pesti), én is minden hétvégén hazautaztam. Utána viszont csak 2 hetente, később pedig csak 3 hetente mentem haza, mert örültem, hogy a hétvégét a barátommal tölthetem. Szóval ez is fura nekem... bár lehet, hogy egy idő után megváltozik, lehet hogy ez a pár hét még kevés volt neki.
2013. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kommunikáljátok le, kinek mi van a lelkében. Csak így lehet. Megértelek kérdező, te is az a hős szerelmes típus lehetsz, mint én :) Én sem bírtam sokáig a barátnőm nélkül, amikor volt legutóbb. Valahogy csak boldogulni tudok, ha igazán szeretitek egymást. Ő egy picit szabadabb jellem lehet, de ettől még szerethet.
2013. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4: Net kilőve, nem szokott netezni (ebben az egyben biztos vagyok)

Tudom, hogy az is probléma, hogy szeretem megtervezni, a héten mikor mit csinálok, míg ő eléggé az utolsó pillanatban dönt el mindent, így az is általában pár órával előtte dől el, hogy találkozunk-e.

Már azon gondolkodom, hogy szembesítem ezzel, hogy most akkor mi is a helyzet...mert mint írtam, amíg együtt vagyunk, kb még annál is jobban érzem magam, mint előző kapcsolataimban, s láthatóan ő is élvezi a találkozókat.

2013. máj. 8. 10:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nem jó dolog,hogy nem tudtok találkozni,és az még rosszabb,hogy napokig nem is beszéltek.Ha találkozni nem ér rá,azt még meg lehet érteni valahogy,de naponta beszélgetni neten,vagy sms,vagy telefon,az a minimum.Emberek hogy tudnak így lenni,hogy napokig,vagy hetekig nem tudnak a másik hogyléte felől sem.Nekem ez így nem menne,nem normális dolog.
2013. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is az a fura, hogy nem beszéltek minden nap. A barátommal távkapcsolatban élek, van köztünk 160 km. A suli miatt elég necces összehozni a találkozót, de bármikor van egy kis időnk, akkor összefutunk, emellett minden nap legalább kétszer beszélünk telefonon.


Szerintem mindenképp beszélj vele erről.

2013. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bennem is ez az ötlet érlelődik naponta, hogy beszéljük át. Mert közbe arról mesél nekem, hogy anyukája mit gondolt rólam, mikor mutatott rólam képeket először, meg mennyit mesélt a hétvégén rólam otthon, stb.

Megpróbálom tisztázni, hogy esetleg neki több idő kell-e ehhez, vagy olyen típus, aki nem igényli a gyakori kommunikációt/csevegést.

Azért állok értetlenül amúgy, mert ha nem akarná folytatni/jobban belemerülni, akkor - magamból kiindulva - 2-3 hét után még elég egyszerű azt mondani, hogy "bocsi, mégse"

2013. máj. 8. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!