Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy úgy viselkedj...

Mit tegyek, hogy úgy viselkedjen mint régen?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja hogy megszületett a kislányunk!

Nem érzem,hogy szépnek lát vagy hogy vonzódna hozzám.

Már nem közeledik,nem érezteti hogy fontos lennék neki.

Mit tudnék tenni hogy közeledjen és éreztesse velem hogy kellek neki?


2013. máj. 17. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Légy szép és vonzó, és tedd meg te az első lépéseket felé.
2013. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Te mit teszel ezért?

Sokszor az anyuka sem úgy áll ilyenkor a férjéhez mint kéne.... Nem törődik annyira vele, este hulla fáradtan(ami érthető) beesik az ágyba és alszik, csak melegítőben látja a férj stb....

Legyél csinos, öltözz ki smink stb és menjetek el kettesben pár órára ha van kire rábizni a picit. Iktassatok be ilyen randikat. De rá is kérdezhetsz hogy jól érzed-e ezt és mit gondol erről és rólad.

2013. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Kezdjél el pasizni, hidd el hogy azonnal megjön a szexuális étvágya feléd...
2013. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én próbálok mindig közeledni,de sokszor van hogy hiába. :(

Sokszor van hogy melegítőbe vagy itthoni ruhába vagyok,de igazatok van,megpróbálok mindig csinos és szép lenni,remélem segíteni fog!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 17. 10:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ha észreveszem, hogy "laposodunk" messziről kezdek el közeledni. Többet érek hozzá úgy egy pillanatra, többet simogatom, puszilom meg. Reggel-este ha indul-hazaér a sablonos szájrapuszi helyett ledugom a nyelvem a szájába:) Többet használom a drágám/kicsim megnevezést, többet érdeklődök, hülyeségeit is végighallgatom erőltetett érdeklődő tekintettel. Mindig beválik:)
2013. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez jó! :)


Köszönöm a válaszodat!

2013. máj. 17. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Örülök ha segíthettem:)

Ne ess kétségbe ez természetes dolog, csak éppen azt sulykolják belénk mindenhonnan hogy folyton ezerfokon kell égnie a szerelemnek, vágyaknak mert csak akkor jó egy házasság. Ez szerintem hülyeség. Mi 14 éve vagyunk együtt, ha oda is figyelünk egymásra elkerülhetetlen, hogy néha kicsit eltávolodjunk egymástól. Én ezekkel az apró trükkökkel mindig elérem hogy viszonozza. Hisz ha hozzáérek nem dob el magától:) ha megkérdezem milyen napja volt akkor ő is visszakérdez. Persze el lehet menni ezenkívül vacsizni, sétálni kettesben, de én inkább abban hiszek, hogy - ezek helyett/mellett - ha a hétköznapokba, folyamatos jelleggel csempészed vissza a gyakoribb intimitást. De mint írtam ez a hullámvasút szerint természetes folyamat. Lehet az a baj, hogy öregszem, de míg azt örömmel viszonozom, ha van egy olyan hetünk amikor újra minden este, akár reggel egymásnak esünk, hosszabb távon nem igényelném ilyen gyakran... Ez van:)

2013. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van. Ő iszonyatosan vágyik rám, közeledik, próbálkozik, de nekem semmi de semmi kedvem nincs :(. Próbálom magamban "erőltetni" a dolgot, de valahogy nagyon nehéz, pedig előtte nagyon kívánós voltam még a terhesség alatt is. Most semmi libidóm. 5 hónapja szültem.


Amúgy igen, havonta be kell iktatni egy kis kettesben levést. Mi sokszor csináltuk, hogy amikor itt voltak anyukámék, akkor csak elmentünk egy közeli étterembe megebédelni, beszélgetni kicsit kettesben.

2013. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!