Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik megkérni apámat, hogy...

Illik megkérni apámat, hogy ne viselkedjen így a jelenlétemben?

Figyelt kérdés
Ha együtt megyünk az utcán,boltban,bárhol,ahol még jár valaki rajtunk kívül,akkor folyton bámulja a nőket. Teljesen belefeledkezik,épp,hogy a száját csukva tartja. Régen is biztos megnézte őket,de azóta 65 éves lett és valahogy ilyen téren is "lassabb" (nem nyugdíjas még,jóerőben van,szellemileg is oké).Nem veszi észre magát,és már nekem kellemetlen.Nem tudom,illik-e,szabad-e szólnom neki,hogy kicsit vegyen vissza,mert kellemetlenül érzem magam ilyenkor. Biztos az is belejátszik a dologba,hogy mióta fent van facebookon,állandóan obszcén képeket meg "vicceket" lájkolgat,ami szintén zavaró,mert életének ezen részére nem vagyok kíváncsi (jó lenne ezeket letiltani,de akkor mást sem látok tőle)
2013. máj. 8. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel max anyukádat sértené. De ha ő már nincs vagy nem élnek együtt-nem derült ki a kérdésből-, akkor téged ez miben sért?
2013. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Én értem, hogy téged miben sért, ha közösen mentek valahova és folyik a nyála a nők után, egyszerűen nem illik iígy viselkedni, más szóval ciki.

Sztem mondd meg neki, hogy egy kicsit fogja vissza magát, mert nevetségessé válik mások szemében is.

2013. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Együtt élnek,a dolog ezen részét nem ismerem náluk (hogy zavarja-e vagy sem) Nem sért,nem erről van szó,de olyan (bocsánat),mint egy vén kéjenc.Szerintem ez igenis ronda dolog.
2013. máj. 8. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért is kellemetlen neked? (Most ne azt irdd, hogy az X akkor azt hiszi, hogy az Y .... Szoval ne azt, amit te hozzá konfabulálsz!)
2013. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia. Én a helyedben mondanám neki egy az egyben szinte ugyanígy ahogyan ide leírtad. Nem tudom amúgy milyen közvetlenek vagytok egymással, de ha jó a viszonyotok akkor meg tudod vele beszélni ezeket a dolgokat is. A nézelődésből lehet időnként nem tud visszavenni, mert ilyen idős korban már csak ez marad nekik. ( persze lehet ez rá még nem vonatkozik, bocs a feltételezésért ha nem így van.. :) ) A mamám azt mondta erre régen, hogy legalább ez a kis öröme legyen meg neki..

A facebook-os bejegyzéseit is mond neki szerintem azt is meg fogja érteni.

Úgyhogy összességében a válaszom a kérdésedre, hogy igen illik megkérni apádat, hogy normálisan viselkedjen a jelenlétedben. (én megtenném) 37/N

2013. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Apa, ne bámuld már ennyire a nőket, engem is zavar!"


Facén meg nem tudsz mást csinálni, én is leiratkoztam a keresztapámról, durván obszcén képeket lájkolgatott.

2013. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha az én apám tenné ezt, tuti megszólnám, hogy ne ennyire nyilvánosan. bár belőle ezt ki sem nézem :D múltkor voltunk intézni valamit. az irodában 4-en voltunk: mi 2-en, 1 fiatalabb csaj és 1 hapsi. nagyon megtetszett a csajó nadrágja és kifele menet megkérdeztem apámat: "láttad, hogy milyen jó nadrág volt a csajon?" mire ő: "szerinted én a csajt lestem? azt sem tudom, hogy szoknya vagy farmer volt rajta..." nagyon meglepődtem a válaszon :D

21/l

2013. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!