Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem minden nap megiszi...

A feleségem minden nap megiszik 2-3 feles konyakot, meg 2-3 üveg sört. Szerintetek mit csináljak vele? Én nem iszom, csak alkalmanként.

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
És mellette dolgozik ? Hogy tud koncentrálni ? Tönkreteszi magát, ráadásul ez egy vagyonba kerülhet hosszabb távon.
2013. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Munka után itthon szokta, de van mikor hazafele is bemegy a kocsmába.
2013. máj. 17. 13:07
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
nem kicsit alkoholista ... ha nem tudod rávezetni szép szóval, hogy ez alkoholizmus és abba kellene hagynia, akkor nincs megoldás
2013. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 intrepid ***** válasza:
90%
A legnagyobb baj, a "mindennap". Nagyon veszélyes út ez az alkoholizmus felé. Ha nem iszik, és érzi a hiányát, akkor már alkoholizmus. De te ezt tudtad nélkülünk is, ezért írtad ki a kérdésedet.
2013. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sajnos ő úgy veszi, hogy ez természetes, hiszen a szülei is ezt csinálták mindennap egész életükben.
2013. máj. 17. 13:15
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Nők milliói szembesülnek ezzel nap mint nap, csak a másik oldalon.

Egyébként elsősorban beszélgess el vele erről, bár tagadni fog. Valószínűleg még a tagadás fázisában van. Én azért váltam el mert a férjem minden nap megivott munka után egy üveg bort. Hétvégén viszont reggeltől estig ivott, sört, bort, töményet. Meguntam nézni és szagolni. Nálunk szerencsére még nem volt gyerek.

2013. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Undorító dolognak tartom! Mondd meg neki, hogy álljon le, vagy kidobod!
2013. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettünk már erről, azt mondja mindig, hogy majd elsejétől, vagy akármikor leáll, ez így is megy kb 3 napig, utána folytatja. Elhagyni sajnálnám, mert szeretem, de így nem akarok vele élni ha nem változik meg. Szerintetek kellene valami szakember neki?
2013. máj. 17. 13:21
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves? Gyerekeitek vannak?
2013. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Az alkoholizálásnak oka van, valami miatt iszik. Az okot kellene feltárni.
2013. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!