Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek feljelenthetem?...

Szerintetek feljelenthetem? Egy nö írogat a feleségemnek facebook-on hogy megcsalom öt. Érdemes öt feljelenteni? Történne valami vagy csak kiröhögnének?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem jelenteném fel inkább tiltanám.Ha megunja majd abbahagyja.
2013. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
esetleg jelentheted a facebookon, mikor tiltod, hogy "zaklat" azt hiszem van valami hasonló megfogalmazású dolog felsorolva, mikor tiltod, és bejelölheted. De szerintem rndőrségen ezt nem igazán veszik komolyan...
2013. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Tudod ki az a nő?

Ha igen beszállsz a kocsiba, odamész hozzá a feleségeddel együtt, ajtó rárúg... O.o ilyen szemekkel fog nézni aztán elég ha csak annyit mondasz, hogy a következő a feje lesz. Többet nem fog írni :D

2013. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a nöt. Fènykèp sincs az adatlapján.
2013. máj. 7. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Akkor meg mégis hogy akarod feljelenteni?Ismeretlen tettes ellen vagy mi?Nagyon remélem hogy a rendőrség nem ilyen hülyeségekre pazarolja az idejét, már ne is haragudj ez igy gáz.
2013. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nèv, munkahely, stb. Is elég.
2013. máj. 7. 19:40
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem foglalkozik ilyesmivel a rendőrség. Talán a médiahatóságnál meg lehet próbálni, de lehet, ők is a Facebook-hoz irányítanak először, hogy ott jelentsd. Szóval a legtisztább: van olyan a Facebook-on, hogy jelentés, tiltás, ott jelenteni kell zaklatóként és tiltani. Ezután a legcélszerűbb úgy beállítani a postafiókokat, hogy csak ismerősök tudjanak írni nektek (azt hiszem erre van lehetőség) és nem aztán nem elfogadni mindenféle kóbor jelölést ismeretlenektől, így más profilon sem tud próbálkozni.
2013. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan feljelentheted, senki sem fog ezen röhögni, mert ez kőkemény zaklatás. IP-cím alapján kinyomozzák, hogy kiről van szó, erre az ügyészség ad engedélyt.


Legjobb volna, ha a feleséged letiltaná a nőt. Nem vagyok FB-os, de biztosan ott is van valami letiltás, mint a többi ilyen közfalon.

2013. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem tiltod le? Van egy olyan gomb még a facebookon, h jelentés, ha vki zaklat! Kivizsgálják, ne aggódj!
2013. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
természetesen ha tudod ki az feljelentheted rágalmazásért, zaklatásért...ha nem tudod ki az akkor nehezen megy..
2013. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!