Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba? Most megis...

Mi lehet a hiba? Most megis mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje valamiert haragszom a csaladomra es lehet, hogy hulyen hangzik de azt hiszem megbantam azt, hogy felesegul vettem a felesegemet es hogy gyerekeket vallaltam. Nem ok tehetnek rola hanem en. Direkt kifogasokat keresek hogy kimaradhassak a csalados eletbol es a felesegem emiatt sokat veszekszik velem meg valahogy a gyerekekkel se olyan a kapcsolatom mint amilyennek lenni kellene. Este felhuztam magam, kocsiba ultem es gondolkoztam. Arra jutottam hogy vissza megyek a hazba osszeszedek par cuccot es elmegyek messzire, na de ezt megsem tehetem meg. Ide valami mas megoldas kellene es orulnek ha tudnatok adni valamilyen hasznos tanacsot, barmit.
2013. máj. 17. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem volt tul jo végigolvasni!:( történt valami ami ezt kiválthatta? Keveset vagytok együtt? Asszony törődik veled is?

Én is házas vagyok, erre mindig igyekszem odafigyelni, hogy elég időt, szeretet és gyengédséget, odafigyelést adjak a páromnak! Üljetek le és vesézzétek ki ezt, ha kell, többször is, ha nem használ, párterapeuta!

Drukkolok ám!:)

2013. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A párterapeuta érzéseket nem tud csiholni, ott ahol nincsenek.
2013. máj. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szegény asszony és a gyerekek! Jobbat érdemeltek volna nálad!
2013. máj. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez bárkivel megeshet, hogy így érzi magát.

Ha tényleg el tudod képzelni nélkülük az életed amikor egyedül vagy, akkor lépj ki a kapcsolatból.

El lehet válni szépen is, és lehet tartani a kapcsolatot a gyerekkel , nem dől össze a világ. Optimális esetben.

Ha erre van szükséged, megteheted, de gondoskodj mindenről felelősen. Nem tudom a feleséged milyen nő, megértő e, vagy el tudná e fogadni a helyzetet.

2013. máj. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A másik eset az én tapasztalatom szerint, amikor sok volt a munka, a stressz, úgy éreztem magam a kapcsolatban, mint egy börtönben, és ezért akartam volna menekülni. Hogy visszakapjam a szabadságom, és ne érezzem magam folytogatva.

Aztán csak annyi kellett, hogy felelevenítsem, hogy hogyan indultunk, mik voltak a céljaink, mi tartott össze minket annó. És ahogy ezek a dolgok eszembe jutottak, rájöttem, hogy csak sok idő telt el, és elfáradtam a sok munkában.

Hozzáteszem jogosan, mert sok minden történt az idők során, sok minden változott. (Pedig mi még csak össze sem házasodtunk, és nem született babánk.)

Aztán, ahogy ezek a dolgok letisztultak, el is múlt a menekülésem otthonról, és a börtön érzet.

2013. máj. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudnunk, hogy ez most egy pillanatnyi idegállapot, egy korszak, vagy egy folyamatos érzés, amit ide leírtál.
2013. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Légyszi kérdező, vegyél erőt magadon, ülj le az asszonnyal, és fejezd be ezt az egész szinjátékot, amibe szép lassan belepusztulsz és ne a kocsiba menekülj, és éld az életet.
2013. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már ennyirfe meggondolatlan voltáűl, legalább légy férfi, és beszéld ezt meg a feleségeddel.- Mondd meg, hogy neked ez nem megy, meg hülye és meggondolatlan voltál. Ugyanaz lesz a vége, mint annak, ha szó nélkül lelépsz, de akkor legalább nem süllyedsz még mélyebbre.
2013. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!