Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gaz ha en buszke vagyok a...

Az gaz ha en buszke vagyok a cigany szarmazasomra?

Figyelt kérdés

A mamam felig cigany allitolag...de nem 100% mert nem tartom veluk a kapcsolatot.

Azt mondjak del amerikaias vonasaim vannak inkabb.

Sokan szegyellnek de en felvallalom.Van bennem.mindenfele mas ver is.Torok is Osztrak is...lehet ezert..Ez jo vagy rossz dolog?

17/L


2013. máj. 18. 10:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%

Sem nem jó, se nem rossz. ez csak egy állapot. Attól függ, hogy éled meg.


Ha jó érzéssel tölt el lehet jó is, ha zavara akkor rossz is.


Akármilyen "vér" is van benned, attól még Te vagy te.

2013. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mindenkinek fel kellene vállalnia a származását! A többi már más kérdés.. :D
2013. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben arra törekednék, hogy minél többet érjek el az életben, s megmutassam, hogy igenis vannak dolgos,intelligens cigányok, akik nem csak a segély kéréshez, meg gyerekcsináláshoz értenek.
2013. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
97%
Miattam lehetsz kúrd is vagy zsidó ha tudsz rendesen viselkedni.
2013. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
39%
NEM AZ A CIGÁNY, AKI CIGÁNYNAK SZÜLETIK, HANEM AZ AKI CIGÁNYUL ÉL! Szerintem.
2013. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
70%

Olyan származásra lehet büszkének lenni, amihez értékes tulajdonságokat kötünk. Pl. a németekhez a pontosságot, tisztaságot, szorgalmat, józanságot, megfontoltságot.

És így is van, aki járt már több országban, az láthatja az emberek, utcák közti különbségeket.

A cigányokról mi jut az eszünkbe? Kosz, mocsok, bűnözés, hangoskodás, lopás, gyilkolászás. Erre nemigen lehetsz büszke.

2013. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
63%

Állítólag lehet bennem is van, bár egyel kevesebb rész, mint benned. A nagypapám apja volt valószínűleg félig cigány, de sosem derült ki, mert nem volt hol utánajárni, régen meghalt már szegény.

Bennem aztán semmilyen cigány vonás nincs, hó fehér a bőröm, szőkés barna a hajam, a szüleim dolgos, rendes emberek, ahogy a nagypapám és az apja is az volt. Anyu mérnök, mindig is dolgozott, én mérnök hallgató vagyok és minden álmom a szakmámban elhelyezkedni. :) SOHA nem lopnék meg senkit és az első év munkanélküliség után penderítenék ki innen minden OLYAN nyomoroncot, aki nem nem tud, hanem nem AKAR dolgozni, csak azt várja, hogy ő kapjon valamit, adni luxus. Ha nem kap, akkor elveszi magának, ez ilyen egyszerű...

Ergo én rendes embereknek ismertem a családomat egytől egyig, így én is büszke vagyok a származásomra és nem érzem gáznak, habár nem is hirdetem, csak ha rákérdeznek, nem titkolom el. :)

2013. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
28%
örülök neki...és annak is hogy ebböl gondolván te dolgos ,tiszta,értelmes cigány vagy...és így én is büszke vagyok rád
2013. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
57%
Így kell megélni, végre egy ember aki elfogadja magát!
2013. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
38%
Én sem értem mire lehet büszkének lenni, hogy egy ennyire alja népből származol...
2013. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!