Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim eltiltotak a barátom...

A szüleim eltiltotak a barátomtól csak mert cigány szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 15L vagyok a barátom 18 a szüleimnek nem tetszik hogy cigány ezért mindent kitálálnak csak,hogy ne tudjam tartani vele a kapcsolatot,mert a barátom 600 kilométere lakik tőlem most is együtt akartunk szilveszterezni de a szüleim megakadályozták hogy kitudjak menni hozzá!A barátom szülei teljesen elfogadtak velük nagyon jó kapcsolatom van,már azt is mondta a barátom hogy költözek ki nyugodtan úgyis ott lakik a nagypapám is abban az országban!Nagyon utálom ezért a szüleimet és megse lehet velük beszélni a dolgot,mert már nagyon sokszor probáltam és mindig csak egy nagy veszekedés lett belőle,most már 3 napja nem szólok hozzájuk és anyámat már nagyon kikészíti ez de nem érdekel had szenvedjen egy kicsit!Már nagyon utálom őket és az a baj hogy mivel a barátom is tanul még ő sem jöhet ki hozzám!Kérlek segitsetek mit csináljak hogy a szüleim elfogadják hogy a barátom roma,mert én nagyon szeretem és ő is szeret engem ő teljesen más mint a többi!!!!

2012. dec. 30. 10:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Még csak 15 vagy és 600km-re laktok egymástól. Ez nem lehet valami nagy kapcsolat:D A szüleid meg csak féltenek.
2012. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
600 km... Úgysem működne.
2012. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el jobban jársz,ha a szüleidre hallgatsz!
2012. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
600km még egy jól működő régóta tartó felnőttek közötti kapcsolatot is próbára tesz nem hogy a tiéteket. szerintem a szüleid nagyon szeretnek téged és nem akarnak neked rosszat. fogadd el ez van és ne bántsd anyukádat.
2012. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
75%
Ha igazán nagy szerelem, akkor azt az idő nem rombolja szét, szerintem is várd meg, míg 18 leszel, és akkor költözzetek össze. Addig marad az msn, fb, stb, szerencsére már nagyon sok online lehetőség van a kapcsolattartásra.
2012. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos igazat kell adjak az elottem iroknak! 15 eves vagy! Meg a szuleid penzen elsz, fogalmad sincs milyen a sajat labadon megallni. Szep dolog a szerelem....de 600km-rol?! Nekem is vannak kedves ismeroseim akik ciganyok. Tisztak, becsuletesek. De frankon fraszt kapnek ha a lanyom egy cigany gyerekkel allitana be hozzank. Miert? Mert nem az a jellemzo a nagytobbsegre, hogy becsuletes. Engem is magaval ragad az altalanositas akaratlanul is. Tudom, hogy nem helyes....de nem tudok ellene mit tenni. Mi kulfoldon elunk. Ha a fiam hazahoz egy azsiai not, ugyanugy fraszt kapok!
2012. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek a szüleiddel, hogy nem engednek el egyedül olyan messze 15 évesen. Ha roma a fiú, ha nem, én akkor sem engedném el a 15 éves lányomat! Aggódnak érted és szeretnek. Gondolj bele, hogy ha esetleg történne veled valami, legyen az egy betegség stb. akkor nem tudnak érted odaugrani csak úgy.

Azt pedig, hogy roma és "más mint a többi", nem kommentálnám. Sok ilyen mondatot hallottam már, mégsem happy end-el végződtek a dolgok.

2012. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%
A szüleid jót akarnak neked, te meg még gyerek vagy, a szerelem rózsaszín ködként borul a fejletlen agyadra, szóval a legjobb amit tehetsz, hogy a szüleidre hallgatsz. Ha ekkora mély a szerelem, úgyis megvárja míg nagyobb leszel, és akkor mehetsz hozzá. Én sem engednélek el, attól függetlenül sem hogy roma a fiú vagy sem.
2012. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%

[link] :D


1. ha roma a barátod, ha nem, 15 évesen otthon a szüleid mellett a helyed, nem pasizni meg 600 km-eket utazgatni..

2. én is ismerek olyan roma fiút, lányt aki kedves, aranyos, tiszta. de sose jutna eszembe összeállni egy romával. ki tudja, milyen hajlamai vannak meg hogy viselkedik amikor kettesben vagyunk, stb ...

ha a majdani gyerekem állna össze romával, egyértelműen nevelési csődnek könyvelném el...

20L

2012. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van az előttem szólóknak. Ilyen korban max a barátnőidhez engednélek át a szomszéd utcába, akkor is csak úgy, ha van szülői felügyelet. Lehet akármilyen kedves roma, akkor is roma, de ha roma, ha nem roma. Fehér sráchoz sem engednélek ennyi idősen, pláne nem 600 km-re.
2012. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!