Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnek orokbefogadni...

Szeretnek orokbefogadni valamelyik afrikai orszagbol egy kislanyt. (arvahazbol) A ferjem is szeretne, es o lenne az elso gyerekunk. Meg tudnatok mondani h az orokbefogadas menete hogyan zajlik? Es nem piszkalnak a gyereket masok pl oviban, suliban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Az elso kérdésedre nem tudom a választ, de eselyes, hogy majdhogynem lehetetlen.

A másodikra az tudom mondani, hogy ma, Magyarországon másnak lenni mint az átlag, óriási hátrány.

2013. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
A kérdéseid alapján ti még nagyon naivak és fiatalok lehettek! Mi az, hogy nem piszkálnák-e a gyereket az oviban, iskolában? Honnan tudhatnánk? Különben valószínűleg piszkálnák! De, nem olyan egyszerű egy afrikai országból örökbe fogadni. Itthon már próbálkoztatok?
2013. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem piszkálnák. Ő lenne a különleges, és népszerű is emiatt.
2013. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Attól is függ, hol éltek persze. Budapesten már szinte minden óvodai csoportban, iskolai osztályban van egy kínai.

Szóval nem fog ritkaságszámba menni az, hogy ő nem fehér.

2013. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Szép gondolat, szerintem a nemzetközi Vöröskereszt szokott segíteni ebben.


LOL:

Itthon nem találtál árva, örökbefogadható gyermeket?

Itt is vannak erősen barna bőrűek, esetleg a hajuk nem olyan gyapjas-göndör, hanem egyenes. És hát persze vannak fehér-bőrűek is, és akkor még azt is mondhatjátok idővel, hogy a ti vérszerinti gyermeketek.

A gyermek szempontjából ez lenne a legideálisabb!

2013. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Hát azt nem tudom,hogy hogy van az örökbefogadás.

Azt viszont igen,hogy a kicsinek nem biztos,hogy itt MO-n jó lenne.Én sajnos végignéztem egy néger kisfiú szenvedését.Amikor pici volt még mindenki odáig volt érte a gyerekek is,hogy milyen édes aranyos meg...de mikor nagyobbacska lett elkezdték nagyon csúfolni.De nagyon csúnyán.9-10 évesen a kicsi azt mondta inkább meg akar halni mert őt anyukája se akarta és itt is csúnyán bánnak vele.Ütötték vágták szegénykét meg jajjjj ne soroljam.szóval gondold meg ezt nagyon még egy párszor.

A vége annyi a sztorinak,hogy most lenne a kicsi édes néger kisfiú 16 éves.De csak lenne.Remélem érted?

2013. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, miért pont afrikait akartok örökbe fogadni, mikor Magyarországon is rengeteg árva gyermek van? Így azt is elkerülhetnétek, hogy piszkálják (a bőrszín miatt), arról nem is beszélve, hogy egy magyar gyermeken segítenétek.

Sőt, egy afrikait örökbe fogadni szerintem sokkal nehezebb is, már csak a távolság miatt is.

Ahhoz, hogy olyan távoli országból fogadhass örökbe, legalább kétszer ki kell utaznod, de egyszer tuti, hogy kiválaszd a gyermeket és az ottani örökbe adókkal is személyesen konzultáljatok. Nem fognak egy gyereket csak úgy a semmibe repülőre ültetni!

2013. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy szerintem is inkább felnőtt korában lesz rossz, mert igen nehezen fog magának nőt találni. Senkinek nem fog kelleni egy feka.
2013. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Meg egy néger nőért sem repesnek a férfiak. Dugni igen, de nem feleségnek, gyerekei anyjának.
2013. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Brüno iPod-ra cserélte a sajátját. Na nem akármilyenre, limitált széria és piros.

http://www.youtube.com/watch?v=0ofpRxc0GVg

2013. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!