Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a kocsim fontosabb...

Szerintetek a kocsim fontosabb a barátnőmnél? 25/F

Figyelt kérdés
A barátnőm és barátnői mindig ezt mondják de ez nem így van. Néha tényleg nagyon sokat költök a kocsimra mert a második (nem sokára harmadik) legfontosabb dolog az életemben. A barátnőm megkap mindent, most az a bajuk, hogy helyette és a baba helyett a kocsira költöttem a fizetésemnek a felét úgy hogy nem szóltam neki. Veszekedtünk is ezért mert azt mondta, hogy hagyjam vagy adjam el. Szerintem nem kell engedélyt kérnem, hogy vehessek valamit. A baba még úgyis messze van, majd ha meglesz nyilván nem kocsira fogom költeni a pénzem. Az meg a másik, hogy nekem idegenek ne nagyon mondják meg hogy mikor mit vegyek. Ti mit gondoltok?

2013. máj. 21. 19:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

A fizetésed felét??

Én azt mondanám a barátnőd helyében, hogy akkor szüljön neked gyereket a kocsid... Vagy dugd meg azt :D Sosem értettem az ilyen kocsibu*i férfiakat, mit lehet annyit költeni arra? Az a lényeg, hogy guruljon meg jól menjen, de volt egy barátom, ő is állandóan csiszikolta, fényesítette, közben meg egy bunkó állat volt, mint utólag kiderült...

2013. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
egyetértek a barátnőddel: a tárgyak fontossága nem is szabadna, hogy egyáltalán mérhető legyen az ő fontosságukhoz. de hát én is csak egy idegen vagyok... változtatnod kell
2013. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Most terhes akkor a barátnőd?
2013. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól kereshetsz, ha fele fizetésed ráköltöd, gyereket vártok, és állításod szerint egyáltalán nem hiányzik a családi kasszából az a pénz.
2013. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt éltek és babát vártok, akkor azért szerintem az ilyen nagyobb kiadásokat, igenis meg kellene beszélni.

Ne idegenek mondják meg-ez oké, na de életed párja, leendő gyermeked anyja, számodra egy idegen?

2013. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok bunkó csak akkor ha kell. Ő mindent meg kap amit kér, még azt is amit nem. Más dolgokra amik boldoggá tesznek azokra meg félévente 1-2x. És ezt nem azért mondtam, a barátnőm boldogságától is boldog leszek.

Nem idegen de én se szólok bele, hogy milyen sminkre vagy ruhára költi a pénzét. Ha nem lesz baja akkor annyit költ amennyit akar, arra amire akar.

2013. máj. 21. 19:37
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem dickhead vagy, nem való még neked család. Szegény barátnőd.
2013. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Azért a smink meg a ruha és a kocsira költött fizetésed között van különbség.
2013. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, te tartod el a barátnőd?
2013. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs. A múltkor kb 25.000-ért vett magának ruhát + smink utána nem jó kaján éltünk, aztán én lecseréltem a kerekeket, lámpákat meg díszítettem egy kicsit és nem voltunk szarban. Nem sajnálom tőle, nem gyakran csinál ilyeneket és dolgozik ő is.
2013. máj. 21. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!