Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy a volt...

Normális dolog hogy a volt felesége FONTOSABB nálam?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk régóta együtt csak 3 hónapja. Tudom, hogy ez még nem sok idő, vele éveket töltött, összeköti őket a gyerek. De akkor is fájt amit mondott. Beszélgettünk, hülyéskedtünk, valamire felhozódott a téma és azt mondta ha MOST lenne köztem és a volt felesége között ellentét, és egyikünknek sem lenne jobban igaza, akkor mellé állna, mert a gyerekek miatt is muszáj a jó kapcsolat, és az ő értékrendje még sokkal ismerősebb, elfogadottabb neki.

Ti hogyan reagálnátok erre e kijelentésre?



2013. márc. 21. 10:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
Na ilyenek miatt nem foglalkozom soha elvált, elhasznált pasikkal. Neked sem kellene!
2013. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

ha MOST lenne köztem és a volt felesége között ellentét, és egyikünknek sem lenne jobban igaza,


ezt nem értem...


De amúgy ha jobban húz az ex felé, akkor hagy menjen..

2013. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Úgy értette, hogy még csak 3 hónapja vagyunk együtt. Most még fontosabb nálam a béke és a jókapcsolat/barátságuk
2013. márc. 21. 10:14
 4/40 anonim ***** válasza:
90%

Úgy tűnik,vannak még érzelmei a volt feleség felé.Ami természetes is, nem szűnik meg egycsapásra.


Attól még szerethet téged.


De azt el kell fogadnod, hogy volt egy másik élete, vele, és a gyerekekkel.És mindig jelen is lesznek valamilyen szinten.

2013. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
63%
Akármennyi ideje vagytok is együtt, az ember azt gondolná, hogy azért váltak el, mert okuk volt rá. Veled pedig azért van, mert hozzád jobban vonzódik, jobb reményeket táplál a veled való együttlét alatt. A gyereket ki kellene hagyni ebből a mókából, mert ehhez a részéhez a volt házasságnak semmi köze. Rossz hivatkozás. Ezek után én elengedném. Álljon csak oda a volt felesége mellé teljes mellszélességgel!
2013. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Az ember ha szeret valakit tiszta szívből, de a kapcsolat mégis megszakad, az nem fog elmúlni soha, a múltad része lesz. Idővel elhalványul, majd jönnek más iránt új érzelmek, de egy apró darabka mindig megmarad a régi szerelemből. Van egy gyereke, az a nő a gyereke anyja, ez egy nagyon szoros kapocs, és elképzelhető, hogy túl korán keresett magának új kapcsolatot, nem tette még túl magát teljesen a váláson.
2013. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%

Se férjem, se gyerekem, és én vagyok az egyetlen, aki érti?


Arra gondolt, hogy 3 hónapja vagytok együtt. Még komolyodhat, de meg is szakadhat a kapcsolatotok. Még nem ismeritek egymást annyira, mint ő a volt feleségével. A volt feleségével muszáj jó kapcsolatot ápolnia, hisz fel kell nevelniük egy gyereket.


Ne legyetek ennyire nők, gondolkozzatok.

25/L

2013. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 ivilicious ***** válasza:
40%
Na, ezért nem kellene nekem soha gyerekes-elvált pasi !!!!! Kivéve,ha nála van a gyerek,akkor talán.
2013. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
83%

Teljesen megértelek. Az én párom is elvált, ott van 2 fia. Mi már 4 éve vagyunk együtt, és van egy közös kislányunk.

Az első pár hónap nagyon nehéz volt, mindkettőnknek. Előfordult, hogy ha a volt felesége telefonált, hogy vmi gond van (persze később kiderült, hogy semmi eget rengető nem történt), mindent maga mögött hagyva rohant oda.

Neki se könnyű ez, főleg a gyerekek miatt, nem egyszerű megszoknia ezt az új helyzetet. Igazából még lóg a levegőben.

Viszont fontos, hogy megbeszéljétek az ilyen helyzeteket. Mondd el neki, hogy ez neked milyen rosszul esett. Nem kell túlragozni, sokáig boncolgatni, de legyen ő is tisztában vele, hogy ezzel megbántott.

Idővel el fog tudni normálisan szakadnia régi életétől, megszokja ezt az új helyzetet.

Ha esetleg ilyenek még később is előfordulnak, akkor érdemes elgondolkodni, hogy van-e értelme úgy folytatnod vele, hogy ő nem tud normálisan leszakadni a régi életéről. De most még szerintem ez nem jelent akkora problémát.

2013. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%

Már megbocsássatok és de ebből miért következik az, hogy az exe fontosabb nálad. Lehet csak én vagyok az ostoba férfi, de én azt olvasom, hogy "ha MOST " "és egyikünknek sem lenne jobban igaza" "a gyerekek miatt" "értékrendje .. elfogadottabb neki".


Szóval akárhogy is értelmezem ezt, semmilyen logikával nem jön ki ebből az, hogy ő fontosabb neki.

2013. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!