Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is megsértődne, vagy csak...

Más is megsértődne, vagy csak én értettem nagyon félre?

Figyelt kérdés

barátrom holnap megy egy éjszakai sulis sporteseményre, ami ugye szombat hajnalban ér véget. Azt hittem szombaton találkozunk, de mondta hogy mi lenne ha vasárnap jönne át, és akkor persze itt is aludna, mert szombaton álmos lesz meg büdös, és nem akar úgy ideállítani, plusz hálózsákostúl stb, meg mire hazaér lesz dél, de akkor aznap KO lesz... inkább kialudná magát otthon d.u.

ezt totál félreértettem, hogy biztos rámunt, nem akar velem lenni ez csak kifogás stb.


Ő meg kiakadt hogy ezt csak bebeszélem magamnak, és csupán tényleg annyi van, hogy mivel ez az esemény holnap d.u.18:00 szombat reggel 6:00ig tart szerinte kb 2órát fog aludni, és a suliba zuhanyozni se fog, és így nem akar beállítani, mert ha kómásan jönne át akkor az lenne a bajom (ami igaz)

De totál beparáztam, hogy nem szeret, és nem is akar már velem lenni, nem is hiányzom neki stb.

én reagáltam túl, normális hogy inkább pihenne, vagy ezen más is kiakadna,?


2013. máj. 23. 23:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

amugy szerdán jöttem haza tőle, 4napot voltunk együtt, azt mondta nem un, szeret, de ezt most tényleg félreértem...


amugy minden este ő ír rám, ha nem vagyok neten felhív, utazik értem, élőben puszilgat, ölelget, folyton csak nézi az arcomat (ahogy ő mondja gyönyörködik) stb.

de ez tényleg rosszul esett

2013. máj. 23. 23:02
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszméletlenül túlreagálod és nagyon nagyon gyerek vagy még. Ha ezt így folytatod, rövid távon el fog hagyni téged.
2013. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
biztos fiatal vagy még :)
2013. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlparáztad, nem kicsit...Ha ennyire rátelepszel, akkor előbb-utóbb tényleg lesz okod félni.
2013. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek az első kettővel


ne hisztizd túl, ne aggódjál emiatt. én is lemondtam a barátomat tegnapra, mert hulla vagyok, egy hete délelöttös ami azt jelenti, hogy 4kor kelek. igy hazajöttem kialudtam magam és holnap reggel kényelmesen elindulok felé, hogy együtt töltsük a hétvégét. nyúzottan inkább alszok, neki se jó, nekem sem

2013. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

értem, köszi


csak megijedtem egyből azon parázok, hogy biztos nem szeret, csak le akar rázni, keresi a kifogásokat stb

2013. máj. 23. 23:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon túlreagálod. Ezt a viselkedést szerintem fejezd be, mert egyszer nagyon ráun.
2013. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nagyon hülyee vagy :D már bocsi, de még mondta is, hogy vasárnap találkoztok és ott alszik. Akkor mi bajod?
2013. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlreagáltad! Lehetnél egy kicsit megértőbb is a barátoddal! Neki is szüksége van pihenésre és te is jobban jársz, ha kipihenten megy hozzád, mintha átmegy és elalszik melletted. Az írásodból ítélve tényleg nagyon fiatal lehetsz, de fogadd meg a tanácsunkat és szokj le erről a hisztizésről, mert bármennyire is szeret, ezt egy pasi sem fogja hosszabb távon elviselni! 26N
2013. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Légyszives ne parázd ezt ennyire túl!

Leírásod alapján nagyon aranyos srác, kár lenne a hasonló idegeskedések miatt elveszíteni :)

2013. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!