Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre bosszantóbb a sógornőm....

Egyre bosszantóbb a sógornőm. A piti dolgoktól a komolyabbig, mintha direkt ellenünk lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, a lányzó 14. Eddig azt gondoltam, hogy tök jó a kapcsolatunk, jókat beszélgettünk, vittük kirándulni, amikor csak kért, segítettem neki a házikban, mikor bukásra állt (ami sztem nagy szégyen) együtt tanultunk anyósom kérésére, stb. Tavaly nyáron kezdte: kutakodott/turkált a vőlegényem szobájában az én cuccaim közt, használta a ruháimat (pedig rám nagyobb méret kell) fehérneműimet(!), cipőimet, elkérte a sminkes táskámat - oké, de eltűnt. A barátnőivel befekszenek (kajával) abba az ágyba, amiben mi ágytornázunk, megnéznek 1-1 filmet, aztán randalíroznak, és otthagyják nekünk a kupit, szemetet. Mintha neki nem lenne saját szobája. Eldugták a távirányítókat a konyhában, kifújták az ajándék parfümöm felét, tönkretették a dvd lejátszót. Olyan is megesett idén, hogy amíg kint rendeztük az udvart, rásétált egy mély szántás a pár hetes karikagyűrűmre, és csak ő volt a házban. Aztán az íróasztalán találtam a fog.gátlómat, emellett azt mondta a barátainak, hogy terhes vagyok..! Ekkor borult ki a bili, nem tudom mi változtatta meg, mert tényleg nagyon jóban voltunk. Tudnék még mesélni, de így is hosszú lesz. Mit csináljak? Hiába szólom meg, hogy ezt-azt nem kéne, csak néz rám boci szemekkel, odamosolyog egy okét vagy bocsit, de mintha a falnak beszélnék. A bátyja/párom nem akarja megmondani a magáét, akármennyire is zavarja. Megkapta anyósomtól régebben, hogy ne szóljon bele a nevelésbe, nem az ő gyereke. DE A HUGA! Már totál nem szeretek ott lenni, mert vagy anyós okoskodik, vagy ez a kisnagylány tervel vmit ellenem/ellenünk. Tehetetlennek érzem magam, veszekedést nem szeretnék, de nem lesz ez így jó.

2013. máj. 24. 12:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, az lesz ennek a vége, hogy elfogy a maradék türelmed, és robbansz....Nem tudom, lehet az is jó, ha nagyot robban a dolog, de én azt mondom, még időben kell móresre tanítani a lányt. Látja, hogy csinálhatja a hülyeségeit, és tőled is csak egy ejnye-bejnyét kap. Szívd fel magad, és teremtsd le kicsit, hogy érezze, azért veled nem jó szórakozni. Mert tudsz te olyan is lenni, amit ő nem akar látni. Én is örültem úgymond ennek a karkötős dolognak, mert előtte soha nem kaptam rajta, nem tudtam rábizonyítani. De amikor ez a dolog történt, akkor jött el az én időm. Kicsit ráijesztettem, és azóta nem használják a cuccaimat, és nem is tűnnek el. Kitartást neked, tudom, hogy nehéz. Hiszen mégis csak a párod húga. De akkor sem lehet veled ilyen tiszteletlen.
2013. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!