Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyen esetben?

Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sógoromék kisbabája rosszul lett és bevitték a kórházba. Az orvos azt mondta hagyják bent éjszaka megfigyelésre és amint sógoromék hazaértek a kórházból már jött is a telefon h meghalt a pici baba.

2013. máj. 26. 21:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egy sima náthával még csak fel se veszik a kórházba. Én anyaként biztos bent maradtam volna. Olyan nincs, hogy nem mondják meg az okát, ilyenkor boncolnak. Részvétem, de nem százas a sztori.
2013. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Részvétem!

De szerintem sem százas a sztori. Egy náthával nem lesz rosszul és nem veszik fel a kórházba. És egy nagyobb gyerekkel is, nemhogy egy kisbabával, bent lehet maradni a kórházban. Tapasztalat. És igen, még ha haza is küldenek, akkor is maradnék, ülnék a folyóson, ha máshol nincs hely.

De ha kisbabával mész, tuti biztosítanak helyet!

2013. máj. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

1. A szülö AKKOR nem maradhat a gyerekkel, ha az INTENZIV osztályra viszik, mert ott csak a kórházi személyzet lehet benn.


2. Ha egy kisgyereknek CSAK náthája van, atól NINCS rosszul és egyetlen kórházban sem tartják benn.


3. TE orvos vagy? Vagy HONNAN tudod, hogy CSAK ez volt a baja? Ugyanis kizártnak tartom. Ha pár óra alatt meghalt a kicsi, akkor valami KOMOLY baja volt, és NEM nátha.


4. Jobb lenne, ha nem akarnál még több bajt okozni az ilyesféle vádaskodással, mert ezzel a szülöknek teszel rosszat. Az egészen biztos, hogy a baba otthon ugyanúgy meghalt volna, és a szülök meg azon mennének tönkre, hogy MIÉRT NEM vitték a kicsit kórházba.

2013. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

A szülő akkor sem maradhat,ha épp látogatási tilalom van.

(most is van,nem csak náthás szezonban)

2013. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
most beszéltem velük és azzal az indokkal küldték őket haza h hozzanak ruhát a kicsinek mert a romák elloptak mindent és ők nem tudják biztosítani neki a cuccokat. Játszottunk a kicsivel a tragédia napján, tényleg nem vagyok orvos de a párom csecsemő és gyermeknevelő- gondozó és ő is csak annyit mondott h náthás és ezért nyűgös. Nem vádaskodok, de hamarosan hallani fogtok erről a hírekben, mert ilyen egyszerűen nincs, h amikor eljöttek még minden rendben volt és rá egy órára már meghalt.
2013. máj. 27. 09:17
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha hazaküldték őket ruháért miért mentek haza mindketten? Anyuka miért nem maradt ott, és ment volna haza apuka egyedül? Tényleg csak vádaskodásnak tűnik amit írsz, hiszen egyenlőre még semmilyen tényt vagy adatot nem osztottál meg velünk. Az, hogy te mint csecsemő és gyermekápoló nem láttad betegnek, az nem jelent semmit. Lehetett a babának egy hirtelen rohama, vagy szívproblémája, amiről a szülők esetleg nem is tudtak. Ezért kellett volna vele maradni, hiszen így már csak találgatni lehet!
2013. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy csak náthásnak tünt, nem jelent semmit,pl. az agyhártyagyulladásnál is "csak" náthás a gyerek, utána meg nagyon rövid idö alatt meg tud halni.


Szerintem jobb, ha nem vádaskodsz, mert nincs esélye, hogy igazatok lenne.

2013. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nekünk nem mondanak semmit, majd a tv-sek kiderítik mi volt a probléma, talán velük hajlandó lesz szóba állni a doki aki aznap este ügyeletben volt
2013. máj. 27. 17:56
 19/22 anonim ***** válasza:
De sok majom van itt. Tényleg szarok a szülők, mi?
2013. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
13-as, ha a gyerek intenzíven van, akkor is maradhat a szülő, én tudom, mert az én gyerekem is még pici baba korában intenzíven volt .Reggel 6-tól este 10-ig lehettem vele, mindent megtettek értem is nem csak a gyerekért, éjszakára egy másik osztályon biztosítottak ágyat!
2013. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!