Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hugom tetkót csináltatott,...

Hugom tetkót csináltatott, szüleink még nem tudják. Mondjam el én, vagy hagyjam hogy ő mondja el?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk valami jóban a szüleinkkel. Persze hálásak vagyunk,mindent megadnak nekünk, de igazából semmit nem tudnak rólunk, hétvégén látjuk őket egy napra,aztán annyi. 16 éves hugom egyik nap tetkóval jött haza,csak nekem mondta el,viszont elég sznobok a szüleink, és ki fogják tagadni. Erről a szövegről lenne szó:

sky darkens,life flashes, the plane that I was supposed to be on crashes and burns to ashes.


Ha a szöveget meglátják még jobban kiborulnak. Mit tegyünk?


2013. máj. 28. 15:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit. Ha a húgod elég felnőtt volt, hogy zet magára varrassa, akkor vállalja ő a felelősséget. Ettől függetlenül ha balhéra kerül sor, én a pártját fognám, és megpróbálnám megbékíteni a szülőket.
2013. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent ez a szöveg?
2013. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
ha nem látható helyen van, akkor hagyd. majd úgyis ki fog derülni.
2013. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem avatkoznék bele. Ha akarja elmondja, ha meg nem, akkor nem. Ha csak egy héten egyszer találkoztok velük, akkor úgyse fogják észrevenni. Persze fontosnak tartom az őszinteséget, de azt írtad, hogy nem vagytok valami jóban, gondolom nagy a távolság. Így fölösleges vitát szítani. Mondjuk lehet, hogy ezt a tetkót később meg fogja bánni, nem biztos, hogy egész életében Eminem rajongó lesz.
2013. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Te ne szólj bele, hacsak nem a húgod kéri. Annyit érnél el vele, hogy magadra haragítanád. MAjd ő elmondja..vagy nem, hanem majd idővel kiderül.
2013. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%

"Az ég elsütétül, az élet [flashes - értem, de nem tudom lefordítani értelmesen:D], a gép amin lennem kellett volan lezuhan és hamuvá ég."


Egyébkén csatlakozom az előttem szólóhoz, ne te szólj róla, az ő dolga, de ha arra kerül a sor, akkor azért fogd a pártját!

2013. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el.


Majd a húgod elmondja, ha akarja, ha nem nem. Egy tetkó igazából magánügy, nem sok köze van egy szülőnek ahhoz, hogy mi van a gyereke testén.

2013. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy normális tetováló eleve elkérte volna a személyit és 18 év alatt a szülői hozzájárulót.


Ne te szóljál, azzal magadra haragítod a hugit is, és meg is szívatod, mert sokkal jobban fognak rá haragudni, mintha maga mondta volna el.

2013. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A "life flashes" azt jelenti, hogy az élete lepereg a szemei előtt.
2013. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondanád te el?
2013. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!