Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővéremék állandóan akkor...

Nővéremék állandóan akkor szexelnek, mikor nincsenek itthon a szüleink és a 3 éves kistesónk nem érti, hogy mik ezek a hangok. Hogy beszéljek vele arról, h legyenek ránk is tekintettel?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves nővérem és 2 hónapja van egy izomagy pasija akit anyuék szeretnek és végülis jófej de mikor nálunk van azt hiszi, h minden az övé. Én 15 éves vagyok és van még egy 3 éves öcsénk. Anyuék sokszor hagyják ránk mert dolgoznak, vagy elmennek valahova és mi vigyázunk rá, de olyankor a tesóm mindig áthívja a pasiját és elvonulnak és rohadt hangosan "csinálják", mivel vékonyak a falak, ez mikor először történt meg akkor nem tudtam mit mondani de nagyon kellemetlen volt, főleg mikor a kistesónk azt hitte, h valami rossz történik vele és elkezdett sírni. Anyuéknak még nem mondtam mert nem akarom, h besértődjön rám a tesóm de már kb 5-ödszörre van ez h anyuék elmennek, a pasija meg feljön és hangoskodnak. Hogy beszéljek vele, h legyen ránk is tekintettel és a tesónk előtt ne vagdalja magát a falhoz?

15/l


2012. dec. 10. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Beszélj a tesóddal. Ne rohand le, csak mond el, hogy áthallatszik, az öcséd fél, nem tudod mit mondj neki. Szerintem veszi a lapot. Esetleg addig sétáljatok egyet, ha nem késő estéről van szó. Majd nemsokára visszasegít nővéred is :)
2012. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ilyen késő délutánról van szó általában, de akkor anyuék mindig mondják, h nehogy elmenjünk valamerre, mert már korán sötétedik és hideg van, nekem meg tanulnom kell a szobámban és közben a nővérem feladata is lenne, h figyeljen a tesónkra, mert ő már leérettségizett és most sehova nem jár. De nem lehet vele normálisan beszélni, mert most mindene a pasija és folyton hisztérika lesz, ha vmi nem úgy van ahogy ő akarja, legutóbb azt hitte, h terhes és engem majdnem megvert nem lehetett kb hozzászólni.
2012. dec. 10. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

mondd azt a kisöcsédnek hogy majmosat játszanak a tesódék és utánozzák a majmok hangját :)

azt hogy mi a szex még úgysem értené meg viszont megnyugodna hogy csak játszanak

nővérednek pedig annyit mondj hogy diszkrétebben csinálják mert a picike fél

2012. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetro ***** válasza:
95%
vegyél tesódnak karácsonyra egy ilyet: [link]
2012. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
mondd meg, hogy csak játszanak, és hangoskodjatok ti is, hogy ijedjen meg :)
2012. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj a szüleidnek, ezt nekik kell vele lerendezniük.
2012. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az árulkodás nem szép dolog, de néha rém hasznos.


Előbb szólnék a testvéremnek, figyelmeztetném, hogy ha nem moderálja magát, kénytelen vagyok szólni a szüleinknek, hátha rájuk hallgat.

Ha ennek ellenére megismétlődne a dolog, tartanám magam az ígéretemhez és szólnék.


Igazán lehetne ennél több esze is.


28

2012. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szólj neki, hogy moderálják magukat. Ha legközelebb megint csinálják, és hangos, csak kiabálj be a szobába, hogy hallod, ők jól érzik magukat, de ti erre nem vagytok kíváncsiak! Még a pasit is elküldeném a francba, hogy hogy lehet ennyi esze, mikor ott egy 3 éves kisgyerek!
2012. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

megmondanám a gyereknek, hogy utánozza őket, amikor csinálják. Talán észbe kapnának. A gyereknek tetszene.


Persze legelőször szólj a tesódnak, hogy nem vagytok kíváncsiak rá.


Nálunk a szomszéd kutyától félt a fiam, mert áthallatszott az ugatás. Azóta viszont visszaugat neki, üdvözli, ha találkoznak. De először megrémült.

2012. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pendulum92 ***** válasza:
94%

Szerezz egy pasit és dugjatok ti is hangosan :D


viccet félretéve én diszkréten szólnék a nővérednek, ha az nem használ, a szüleidnek.

2012. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!