Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi az aki képes egy...

Milyen férfi az aki képes egy nőt megverni?

Figyelt kérdés
Történet: sajnos a környezetemben tapasztaltam ezt meg. Van egy barátnőm aki tavaly házasodott meg, 1-2 hónapig minden oké volt, utána a férje elkezdte pofozni, ütni, közben terhes volt. A gyerek születése után sem változott semmi! Mivel császározták az ismerősömet ezért gyenge volt, de ez sem érdekelte, pofozta, ráncigálta továbbra is. A gyerekkel nem foglalkozott/foglalkozik. Inkább a szüleinél ült egész nap, mint, hogy hazamenjen hozzájuk.

2013. máj. 31. 09:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjunk?


Azt, hogy normális?

2013. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív, gyenge, akit gyerekkorában elnyomtak vagy vertek.
2013. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
8%
Még együtt vannak? Na látod? Ez a szerelem.
2013. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezek után a barátnőd ezzel a barommal marad, akkor nem normális.
2013. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem elköltözött a barátnőm. Csak a történetben az még a "durva", hogy az esküvőt is a lány szülei fizették, ők vették az öltönyt a férfinak, plusz még a szülei sem mentek el a saját fiuk esküvőjére.

Barátnőm mindent megtett érte és ezt kapta cserébe....

2013. máj. 31. 09:14
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egy őrült.Nem maradnék vele egy percig sem.Nincs mentség arra hogy a férfi veri a nőt.Ha annyira erősködni akar ne egy gyenge nőt verjen.Költözzön el sürgősen.
2013. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező (#5) a terhesség miatt házasodtak össze, vagy előbb volt a házasság, és utána lett terhes? Mert valami nekem azt súgja, hogy ez a férfi nem akarta sem ezt a házasságot, sem ezt a gyereket...

Az egy másik kérdés, hogy akkor sem az erőszak a módja a dolgok elintézésének...

2013. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van olyan ismerösöm,akit 7 évig vert a pasija,és még szült is neki,pedig akkor már verte.
2013. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
a nők miért gondolják azt ha szülnek egy gyereket akkor minden megváltozik,el kell válni
2013. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
8746283576237 ilyen kérdés volt már. Keress vissza. Ott már szidták eleget az ilyen férfiakat, nem kell újabb a*nyázást összerántani. Én is elítélem az ilyet, kommenteltem is már erről, de azért a napi 10 hasonló kérdéshez nem fogom leírni ugyanazt a válaszomat, mert semmi értelme.
2013. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!