Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről akinek az a mottója hogy az élet egy játék és nem tudja komolyan venni az életet?

Figyelt kérdés
Ez egy jó gondolkodás,hova vezet ez?

2013. jún. 6. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hogy szájkaratés. :) Aki valóban így él, nem gyárt magának mellé idézeteket meg ideológiát, hanem szimplán teszi amitől jól érzi magát.
2013. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Addig, amíg csak egyedül van a világban, azt csinál, amit akar, a saját bőrét viszi a vásárra. Csak ne vállaljon felelősséget, pl. gyereket.
2013. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
82%
Oda vezet majd, hogy az élet sem veszi komolyan őt aztán szépen lassan kiesik a játékból.
2013. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

az én mottóm pedig ez:

tartsd a távolságot de ne vegyék észre hogy tartod a távolságot

2013. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy még nem volt igazi kihívás az életében, pl. nem kellett megdolgoznia semmiért. és íyg könnyű dumálni. Szerintem tapasztalatlan, vagy pedig éppenhogy nagyonis tapasztalt, aki sokszor szívta már meg, és ettől vált ilyen "lazává". Semmben nem jó a végletesség szerintem, így az élethez való hozzáállásban sem.
2013. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Én azért irigylem az ilyen embereket. Nem a "mindenkit leszarok, mindenkit megbántok" típusra gondolok, de van a környezetemben is pár olyan 30 feletti ember (inkább fiúk), akik így élnek. És igenis vannak gondjaik, dolgoznak, csinálják az életüket, de nem aggódják túl a dolgokat, nem foglalkoznak annyit a hülyeségekkel. Szerintem ez kb annyiból áll, hogy nem élnek a múltban, nem pletykálnak, nem mások életét élik, hanem a sajátjukra figyelnek és mindig a jelenre koncentrálnak, hogy ne vesszenek el az értékes percek aggódással.


Én is szeretnék így élni, persze nyilván úgy, hogy figyelembe veszek másokat és nem gázolok át senkin a saját céljaim érdekében, de nem stresszelek minden szaron.

2013. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 Vagyis csak az iq nullák élnek így? Mindenki gyárt elméleteket, az is, aki hülye, az is, aki okos és az is, aki soha nem mondja ki.
2013. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
30%
Az hogy majd akkor legyen nagy pofája ha kirepül anyuci-apuci házából és saját magát kell eltartania
2013. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 De zsörtölődős itt valaki.
2013. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az,hogy egy játékban vesztesek is vannak,és egyszer akár ő is lehet az.Akármennyire is laza.
2013. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!