Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem a férjemnek születésnap...

Vettem a férjemnek születésnapojára egy pénztárcát. Jól tudom, hogy kell berakni pénzt, hogy mindig legyen benne?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is így tudom.
2013. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm erről így még nem hallottam, de ártani nem fog. :)
2013. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam már :)
2013. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen kell bele egy kis apró :)
2013. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam, de aranyosan hangzik. Én biztos örülnék a szándéknak még ha nem is vagyok babonás :)
2013. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen !! a babona szerint : de nem nagy összeg kell ,akár 1 régi pénz érme is jó : Ennek pont az lényege ,hogy olyan legyen az érme amit nem tud elkölteni ,igy ez jelképezi ,hogy mindig van nála pénz . Tavaly én is pénztárcával leptem meg ,és raktam bele ,neki 1db régi 50ft : De vettem mellé poénbol 1 sorsegyet hátha lesz kezdő tőke is benne.Nyert 200ft .. Az érmét pedig amit kap azt tegye bele valamelyik kis rejtett zugba. Igy biztos nem hagyja el ..
2013. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm a válaszokat:)))
2013. jún. 7. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!