Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Regisztrált egy szexpartnerker...

Regisztrált egy szexpartnerkeresőre, "magyarázatot" adott. Szerintetek igaz lehet, megbocsássak?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést is én tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Na azóta "megmagyarázta", hogy azért regisztrált, mert kíváncsi volt rá, hogy tényleg olyan könnyű-e egyéjszakást találni, mint ahogy én mondtam. Neki még sose volt olyan "kapcsolata", én voltam az első, akivel lefeküdt.

Oké, eddig még talán hihető.

De kitöltötte az adatlapját és írt másoknak üzenetet...


Egy közös ismerősünknek meg ezeket írta:

"csak arra voltam kíváncsi, hogy tényleg lehet-e ilyen egyszerűen találni egyéjszakás kalandot,, ahogy a ő is mindig mondta"


"tudom, hogy nincs értelme soha nem is akarnék ilyet" (egyéjszakást)


"mert szerettem volna tudni, hogy valóban lehete úgy nőhöz jutni, mint ahogy azt ő is mondta

nem is akartam soha megcsalni"


"tudom, egyszerűen csak szerettem volna tisztába lenni a lehetőségeimmel, ennyi"


2013. jún. 8. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy bevedd ezt a baromságot!


Istenem. Tudom, szerelmes ember mindent elhisz, de ez azért túlzás.

2013. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon fontos információ, hogy ezeknek a leveleknek az elküldésének az időpontja előbb vagy később volt, mint hogy lebukott előtted? Nem mindegy.
2013. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Május 6-7-8-án nézegette őket, akkor írta a leveleket is. Aztán még 17-én lépett be, és ennyi.

Pár napja derült ki

2013. jún. 8. 12:34
 4/22 A kérdező kommentje:
Meg állítólag ő törölte a fiókját, csak hát ezek szerint nem sikerült
2013. jún. 8. 12:35
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Persze, legközelebb meg le is fekszik velük, mert végül is csak akkor lehet benne biztos, hogy mennyire könnyű összehozni, nem?
2013. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülye magyarázatot. :D Nehogy bevedd, dobd ki a fenébe!
2013. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én poénból lennék a kínálat (mármint a kérdező helyében), ráírnék a páromra és várnám, hogy eljön-e. :)


Egy kis szerepjáték...

2013. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Már törölte magát.

Még talán elhinném, ha nem írt volna ilyeneket:

"Szia Kriszti, én egy egyedül élő, fiatal srác vagyok, aki szintúgy rövid kapcsolatra vágyik. Szívesen találkoznék veled. Megbeszélhetnénk egy randit, hogy egy kicsit megismerjük egymást, abból baj nem lehet"

2013. jún. 8. 12:38
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után te még szóba állsz vele? Küldd el a fenébe!
2013. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes, de kiváncsi lennék, ha te reggelnél egy hasonló oldalra és te is ilyen dolgokat művelnél arra vajon mit szólna?
2013. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!