Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg? Anyám...

Miért nem ért meg? Anyám teljesen kikészít ezzel, de nem akar adni rá normális magyarázatot.

Figyelt kérdés
Anyám az előző évben (2010/2011) átíratott egy másik iskolába, nem tudom miért, azt nem mondta el. Az új suli borzalmas. Van egy csaj akinek mindenki behódol, de én nem. Megmondtam neki a tutit, hogy nem viselkedhet úgy velem, ahogy csak akar. Ezért én lettem a suli legutáltabb embere. Egyik nap mikor hazaértem, követeltem anyámtól, hogy írasson vissza a régi sulimba, ahol rendes barátaim vannak. De nemet mondott, és nem akarta elmondani miért. Annyira megharagudtam rá, hogy aznap este a barátnőmnél aludtam. Miért nem érti meg, hogy nekem ez milyen rossz?
2011. júl. 2. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy édesanyédnak meg van rá az oka amiért nem írat vissza?? Lehet hogy csak ez az egy választása volt, és arra gondolt hogy itt is lesznek új barátaid.. Ez az iskola mennyivel van messzebb vagy közelebb a házatokhoz? Nem lehet hogy elköltöztök? Vagy az hogy volt egy kellemetlen személy a te iskoládba anyukád számára? Ezért lehet úgy gondolta hogy te úgy is átszoksz egy másik helyre, de neki ez egy életen át fog tartani..

Lehet hogy anyukádnak volt kapcsolata az egyik tanárral, és nem akar minden nap szembe nézni azzal az emberrel.. PL: Szülői stb..

2011. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos valami baj van anyukáddal, hogy nem mondja meg, miert dont a Te eletedrol a fejed felett, es még csak az okot sem mondja meg.

Amugy én 35 éves fejjel arra tippelek, hogy kerülni akar egy férfit, aki valamiylen modon az előző iskolahoz köthető, pl. tanárod, vagy valaki, akit mashogyan nem tud elkerulni, csak ugy, ha Te nem jarsz oda.

Ugyhogy szerintem ez az elozo iskola-dolog nem fog menni, inkabb egy maisk osztalyba kérd át Magad, vagy egy harmadik iskolaba... Hány éves vagy?

2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. Az előző iskolám szerintem ugyanannyira van tőlünk, mint a mostani, csak a másik irányba. És hogy költöznénk-e azt nem hiszem mert anya most tuti nem menne bele egy új házba. 3 éve költöztünk ide.
2011. júl. 2. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!