Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi életkörülményeket...

Az alábbi életkörülményeket az országos szinthez képest milyennek gondolod?

Figyelt kérdés

Férj: havi 210-250 ezer forint bevétel adókedvezménnyel együtt + havi 10ezer egészségpénztári befizetés

Feleség: havi 86ezer forint gyed és 12ezer forint családi pótlék

7hónapos baba,albérlet,saját autó

Másfél,két év múlva terveznek saját lakást venni,részben hitelre.


2013. jún. 8. 14:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Átlagosnak hány évesek vagytok? Ha huszonévesek akkor még az átlagtól jobb is. Csak mivel albiban laktok azért nem jobb mint az átlag de ha csak huszonévesek vagtyok mindenképp jobb. Nekünk havi bevétel 600 körül 2 lakás 1 ház 1 auto 4 gyermek. 33 év. Nekünk picit jobb mint az átlag szerintem. Gyűjtötök saját lakásra?
2013. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Átlagosnak.Talán átlagon picivel felülinek.
2013. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
41%
Átlagos, sajnos, mert Magyarország elszegényedett. :((( Pár éve azt mondtam volna, hogy átlag alatti. Azért albérletben élve ilyen kevés havi bevétellel nem mondható stabilnak az anyagi háttér. Tekintve, hogy ahogy írod, másfél-2 év múlva az albérletet hitel váltja fel. Ha saját lakásotok lenne, hitel nélkül, akkor ez stabil anyagi helyzet lenne, így nagy magyar valóság. :(
2013. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
Egész jó. A kérdés, hogy mennyi lesz a törlesztő. Meg mi lesz a GYED után?
2013. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
5%
Hja, és azért nem mindegy, hogy főváros, vagy vidék. Mert fővárosban a férjed keresete átlagbér, vidéken csúcsfizetés. Vidéken pedig olcsóbb az élet jóval, pláne az albérlet, akár fele-harmada a pesti bérleti díjnak. Szóval ha vidék, akkor kevésbé rossz a helyzet, a fővárosban ez hó végén kiszámolós téma.
2013. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 The Other ***** válasza:
35%

Valóban sok függ a kortól.

20-25 évesen: erős átlag

30-35 és afelett: átlagos (vagy attól kicsit jobb)


Egy saját, tehermentes ingatlan (20-35 millió) sokat dobna a megítélésen.


(Amúgy azt zárójelben mondom, hogy nyugati bérben a kettőtök összbevétele a minimálbér, egy 8 általánost se végzett konyhai mosogatónak. És ő is albérletben lakik és van is valamilyen kocsija. Ha pedig összeáll, egy hasonló "kvalitású" emberrel, máris 2x olyan jól élnek...)

2013. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Other, a kérdező direkt így tette fel a kérdést: "országos szinthez képest". ;)

Én pl ápolónő vagyok, 100 ezer a keresetem, Dániában dolgozik a volt kolleganőm, 800 ezret kap tisztán és ingyen lakhatást. Felesleges másik országokhoz hasonlítgatni.

2013. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Pest megyei város,de nem Budapest.

24 és 30 évesek vagyunk. Átlag havi 80-90 ezer forintot meg tudunk takarítani.

A törlesztő egyenlő lesz a jelenlegi bérleti díjjal.

2013. jún. 8. 15:06
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Igazából bőven túl van a fizetésetek háromszázezer forinton,én ezt jónak mondom,de ront a helyzeteteken az albérlet,ami ugye nem kevés pénz,ahogy a hitel sem lesz az,szóval átlagost mondok.
2013. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
Meglepő, milyen sokan gondoljátok ezt jó anyagi körülménynek. Minekünk ugyanennyi a havi bevételünk és egy hitelmentes saját tulajdonú lakóparki lakásunk van, mégis csak alsó-középosztálybeliként aposztrofálom magunkat.
2013. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!