Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek nekem?

Miért nem hisznek nekem?

Figyelt kérdés

Semmit nem hisz el a családom, főleg a legszűkebb kör.


Ha az árvizet csak tőlem hallották volna, azt se hiszik el.


Ha mesélek egy hírt, hogy ez és ez történt, nem hiszik el...

Ha mondom, hogy beteg vagyok, nem hiszik el...


Semmit nem hisznek el...


Van olyan is, hogy mástól hallják, akkor elhiszik, ha tőlem, akkor nem.


Nem szoktam hazudni. Illetve nyilván előfordul, hogy hazudok, de nem szokásom.


2013. jún. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát valami oka csak van, vagy benned, vagy amit régebben tettél (vagy valaki rád fogta) és azért..

amúgy így nagyon tág a kéréskör, nem tudnál pontosítani kcisit? talán jobban tudnék más nézőpontot adni hogy miért alakulhatott ez így...

Mennyi idős vagy, fiú/lány? Dolgozol/tanulsz, szüleidnél vagy máshol laksz? Gondolom nem egyedüli gyerek vagy, vannak testvéreid... ha gondolod írd meg privátban...

2013. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez megy.... De talán csak azért ilyenek, mert azt hiszik, hogy csak figyelemfelkeltésből mondasz ezt azt... vagy nem tudom.. Itt még az szokott lenni, hogy mesélek valamit, és erre rávágják, hogy hülyeséget beszélsz, vagy hogy ez kit érdekel, ha meg más mondja akkor képzeeld mi történt.. Érdekesek az emberek :/
2013. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Senki sem lehet próféta a saját hazájában"

-ismered a mondást. szerintem nem veszik komolyan, amit mondasz. Próbáld meg, hogy egy darabig hallgatsz. Csak a legszükségesebbet mondd, szűkszavúan. Felfigyelnek majd: mi ez a csend?

2013. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem hiszem el, hogy nem szoktál hazudni...

Ha nem szoktál miért ne hinnének neked. Ugyanmár..

2013. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már két iskolás gyerek középkorú szülője vagyok, elég jó karrier és szakmai tapasztalat van mögöttem.

Egyszer egy külföldi eseményt elolvastam az adott ország internetes hírfórumain, megbeszéltem az onnan származó külföldi kollégákkal, majd este mondom a nyugdíjas apukámnak. A válasz:

-Az nem úgy van, a Blikk szerint.....

2013. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



Nem szoktam hazudni, csak előfordul.

Szerintem a szoktam és az előfordul között különbség van.

Például ha évente háromszor mész el futni, nem szoktál futni, csak előfordul. Ha heti kétszer, akkor szoktál. Ez csak egy példa.


Nyilván mindenki hazudik, de nem feltétlen hetente, havonta...



Igen, úgy gondolják, hogy csak figyelmet akarok felkelteni, meg már megint bajom van, közben komoly, létező probléma, amit nem tudok egyedül megoldani, kell bátorítás.

Már amikor a probléma okát nem hiszik el...


Mert mondom, sokszor hétköznapi dolgokat se.

2013. jún. 10. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!