Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem hisznek nekem?

Miert nem hisznek nekem?

Figyelt kérdés

Buliztunk a haverjaimmal, a kozelben feltortek egy garazst es elvittek par cuccot. Van egy gyerek, regota ellensegek vagyunk es o azt allitotta, hogy mi voltunk. Olyan pletykak keringtek rolunk a kornyeken... Megtalaltak a cuccokat es azokat is akik loptak es be is vallottak. A szuleim nem hisznek nekem de nem tudom hogy miert. Akkor most mi a baj? Miert nem hisznek nekem? Ez mar kicsit regebbeb volt de meg mindig zavar.

17/F


2013. jan. 7. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már adtál rá okot, hogy ne bízzanak benned, és hogy egy ilyen dolgot elhiggyenek rólad?!
2013. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat regebben volt valami mas de az nem ilyen. Ezt azert nem vartam volna toluk...
2013. jan. 7. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ülj le velük nyugodtan beszélni, és mond el, hogy nagyon rosszul esik, hogy ártatlanul vádolnak valamivel és nem szeretnéd, hogy még évekig ezt kelljen hallgatnod.

Mi volt a régebbi balhéd? Komoly dolog volt?

2013. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sulis ügy de nem volt túl komoly. Akkor vállaltam is mindent és nem hazudtam.
2013. jan. 7. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hoyg meg van az oka,hoyg a szüleid nem biznak benned...ezt valószinüleg elérted náluk.Egy "rendes" gyerekről sosem feltételeznének a szülők ilyesmit...gondolkodj el ezen
2013. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!