Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyenek...

Szerintetek miért ilyenek velem a családtagjaim?

Figyelt kérdés

Soha semmi nem jó nekik amit csinálok,(két helyen tanulok) nem foglalkoznak vele és lehúznak,leszólnak,hogy belőled nem lesz semmi meg ilyenek.

A nővérem is lesz.rja a fejem,mert minden más fontosabb mint,hogy egy kis időt töltsön velem,az apám már nem él velünk,de mindig leszól,beszól,fikáz,miközben én vagyok az egyetlen aki segít neki és foglalkozik vele.

És a többit inkább nem sorolom...



2013. jún. 15. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és nő vagyok
2013. jún. 15. 20:53
 2/7 anonim válasza:
Csak en vagtam hulye kepet mikor meglattam a csaladtagjaim szot a szerelem,szex temaban?
2013. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Régimódiak, de nem akarnak neked rosszat, csak ilyenek.
2013. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez súlyos probléma, tényleg, de mi mégis honnan a kékboci kékfarkából tudjuk, hogy miért van ez?!


Kevés az info is, és akár meg is kérdezhetnéd őket.

2013. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát már bocs,de ez nem hiszem,hogy a régimódi felfogás része lenne,ha a saját apád,pl pletykál rólad,rágalmaz és mindent a fejedhez vág ha épp olyan kedve van,mások előtt megaláz...

ez nem régimódi felfogás

2013. jún. 15. 20:57
 6/7 anonim válasza:
Mutasd meg nekik, hogy te különb vagy náluk! :) Tanulj, dolgozz, legyél sikeres.
2013. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kérdeztem már őket,de kitérnek a válasz alól


apámnak lényegében az a baja velem,hogy nem fiúnak születtem,a nővéremet viszont a tenyerén hordozza és mindent megenged neki

2013. jún. 15. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!