Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetek óta alig állnak szóba...

Hetek óta alig állnak szóba velem a családtagjaim, szerintetek tényleg én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt nagybátyám születésnapja és az egész család összejött. Van egy 17 éves unokahúgom,akinek mindig gondok voltak a súlyával. Ebéd közben megjegyezte,hogy jó súlyban vagyok,eléggé meghíztam. Ehhez tudni kell,hogy felszedtem vagy 4-5 kilót,így már 53 kg vagyok. Erre én visszaszóltam,hogy ő csak örülne annak,ha olyan "kövér" lehetne mint én. És itt kezdődtek a gondok. Ő elkezdet sírni,hogy csak viccelt (nem vicc volt,hanem gonoszkodás),a családtagok is nekem estek,hogy tudom jól,ő mindent elkövet,hogy lefogyjon,ez nem volt szép tőlem. Oda lett a hangulat és én lettem a bűnbak. Tudom jól,hogy ez nagyon gyerekes dolog,lévén már 20 éves vagyok,de az ilyen rosszindulatú megjegyzéseket rosszul viselem. Szüleim szerint bocsánatot kellene kérnem a nagybátyámtól azért,mert tönkretettem a születésnapját,de véleményem szerint semmi rosszat nem tettem.

Szerintetek?

Tudom,akár a bölcsiben :)


2012. júl. 15. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekes dolog volt az unokahúgodtól a beszólás.

Gyerekes volt tőled a visszavágás.

Gyerekes a családodtól, hogy emiatt egy hónapja neheztelnek rád.


Hát ennyit tudnék érdemben hozzászólni...

2012. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Na ezért azért kár volna keresztet cipeltetni veled egy hónapig.
2012. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

az elsőnek igaza van :D


hát nem tudom hova tenni a történetet. érdekes családod van, de tényleg nem szabadott volna visszaszólni egy ilyenre

tudod okos enged..

2012. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Magánvélemény, hogy szerintem ebből kiindulva egyikteknek sincs ki mind a négy kereke. 20 éves agy, az eszedbe sem jutott, hogy a beszólásra egyszerűen az unokahúgod képébe röhögj? Hogy ne vedd komolyan egy percig sem? Hiszen jó ideje ismeritek egymást, tudnod kellene, milyen...

Amennyi idő eltelt, simán elfelejthetnétek már az egász baromságot...

2012. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem te tetted tönkre a születésnapját, hanem az unokahúgod. Neked is el kellett volna kezdened bőgni és hisztizni, hogy te is csak vicceltél, mennyire gonosz itt mindenki, hogy lássák mennyire nevetséges az egész szituáció. Szerintem ne aggódj, nem te vagy a hibás.
2012. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a válaszolók csak azért írták azt,hogy gyerekesek vagytok,mert Te is azt írtad. Szerintem semmi gyerekes nincs ebben,hiszen azért,mert 20 éves vagy,még nem kell eltűrnöd a sértő megjegyzéseket főleg olyantól,akinek inkább magába kellene néznie.Ráadásul szerintem elég frappánsan oldottad meg. Az unokahúgod a leírtak alapján egy rosszindulatú,elkényeztetett,hisztis p.csa. Azt megteheted,hogy elmész a rokonodhoz és elnézést kérsz azért,mert így alakult az a nap. De hogy hetekig te legyél a hibás? Elég fura családod van. Te nem vagy semmiben hibás és még csak gyerekes se volt tőled.
2012. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval(?) 14:22essel, egyáltalán nem gyerekes amiért megvédted magad. Ha az unokahúgod nem gonoszkodásból mondja, szerintem ilyet akkor is bunkó dolog mondani. Jól tetted hogy vissza szóltál!
2012. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már hasonló szitum. Pár hónapos volt a csöppségem, és az egyik hölgy ismerősöm beszólt, hogy jól megnőtt a feneked! Erre én csípőből odavágtam, hogy igen megnőtt, de én annyival mentem szülni, ahány kiló most ő! Erre úgy besértődött, hogy 5 perc után hazamentek. Na?

Most szaladjak utána bocsánatot kérni??? Hát nem. jól tetted, hogy megvédted magad!

2012. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal értek egyet, akik azt mondták, hogy jól tetted, hogy visszaszóltál. Jogos volt, ne kérj emiatt bocsánatot.
2012. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó visszavágás volt :)
2012. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!