Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek vállal gyereket olyan...

Minek vállal gyereket olyan szülő aki még a saját ennivalóját sem tudja előteremteni? Nem a romákra gondolok!

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert optimista
2013. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de gyik is tele van velük.És még mintha hencegnének,vagy versenyeznének,hogy ki a csóróbb.
2013. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert reménykedik. Szeretetet akar adni és kapni csak azután csalódik.
2013. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy nem is tervezték, csak becsúszott. Elvetetni pedig nem akarja vagy tudja.
2013. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

József Attila válasza:


- Szegényember, hogy adod a bölcsőt?

- Csöpp a gyerek, hogy adnám a bölcsőt?

- Király vagyok, bírok nagy erővel,

Ha nem adod, elveszem erővel.


Szegényember, hejh, csak egyet szólna -

A király már katonákért szólna.

De a bölcsőt a tóba hajítja,

Csöpp gyerekét utána hajítja.


Szegényember sír-rí a börtönben.

Szegényember nevet a börtönben.

Nincs a gyerek már a rossz világban,

Jobb sora lesz, hajh, vizi-világban!

2013. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most konkrétan azokra gondolsz, akik felelőtlenül élnek a nagyvilágban, lové sosincs, melózni nem szeretnek...??? Ha rájuk gondolsz, azért, mert egyszerűen gyökerek...
2013. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki annyibol probal megelni, amennyije van, es alkalmazkodik.A jelenlegi helyeztemhez kepest nem is ertem, hogy tudtam megelni evekkel ezelott, megis sikerult.

Az,hogy mas szerint valaki szegeny, meg nem feltetlenul jelenti azt, hogy a keveset nem tudja okosan beosztani.

Masreszt pedig valoszinuleg tenyleg remenykedik, hogy kesobb lesz majd jobb helyzetben is.Attol, hogy valaki szegeny nem szunik meg a csalad es boldogsag iranti vagy.

2013. jún. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!