Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom és a nővére már...

A párom és a nővére már felnőttek, mégis pucérkodnak egymás előtt. Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
A párom 28 éves férfi, a nővére 34 éves, és sokszor meztelenkednek egymás előtt. Pl. van egy medencéjük és ott együtt pucéran fürdenek benne. Ez csak nekem furcsa?
2013. jún. 16. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is. Tök abszurd.
2013. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
akik dugnak azok így szokták legalább családban marad
2013. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

nem szoktam, de nem az nekem, nem vagyok szégyenlős az öcsém előtt, de ő az:D


Strandon idegenek előtt is monokinizek, akkor az, hogy nincs rajtam még egy kis ruhadarab pancsolás közben nem zavarna, de sajnos nincs medencénk:(


Ennek ellenére a szüleimnél nem mászkálok meztelenül csak úgy, de nem zavarna, ha meglátna akár valamelyik szülőm, vagy a tesóm...


26/N


23 az öcsém

2013. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is furcsa lenne, nagyon!
2013. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez elég durva,nem is tudom mit szólnék a dologhoz ha a te helyedben lennék.Megdöbbentő,az egyszer tuti
2013. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Mo-on nagyon sokan álszentek prüd felfogásuak. Sokan elitélik a nudista strandra járokat is. Mindenféle baromságokat agyalnak ki roluk és gyorsan elhiszik maguknak. Mi abban a meghökkentö, hogy testvérek egymás elött nem szégyenlik a testüket és nem gerjednek egymásra? Miért nem természetes ez egyeseknek?
2013. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
Ezt nem értem. Ha ketten vagyunk a párommal és mondjuk ilyen meleg van, rajtunk sincs ruha. Mások előtt nyilván nem meztelenkedünk, de egymás előtt miért kéne szégyenlősködnie egy párnak? Vagy előttetek is pucérkodnak? Mert az abszurd.
2013. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
szerintem nagyon gaz
2013. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
7-es: egy testvérpárról, nem egy szerelemes párról van szó.
2013. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Mi sem vagyunk szégyenlősek egymás előtt hugommal, (én 23, ő 21), tini korunk óta látjuk néha egymást meztelen fürdés v öltözködés közben, nekünk ez természetes. De azért még mi sem fürödtünk együtt. Sztem nem furcsa, náluk így alakult ki, bár elég ritka az ilyen az biztos.
2013. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!