Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Évekkel ezelőtt egymás után...

Évekkel ezelőtt egymás után háromszor is furcsa "jelenés"-ben volt részem. Miket láthattam és miért?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat gondolkodtam rajta, ezért úgy döntöttem felteszek róla itt egy kérdést, hátha tud valaki hasznos információval, hasonló élmény beszámolójával szolgálni.

Az elmém ép, tudatmódosító szerekkel nem élek, sőt, mint láthatjátok tudok értelmesen, szép, kerek magyar mondatokban, helyesen írni.


Az első eset a Fiumei úti sírkertben történt. Egy barátnőmmel sétáltunk, a főbejárattól már elég messze. Egy útkereszteződésben álltunk, a barátnőm elfordult jobbra, én egyenesen néztem előre. A következő pillanatban egy kengurut(!) láttam átugrani az úton, olyan ötven méterrel előttem. A lába csak egyszer ért le, az út közepén. Biztos vagyok benne, hogy nem kutya, nyúl, vagy őz volt. A mérete és a színe alapján lehetett volna, de a formája és a mozgása határozottan teljesen más volt, biztos vagyok benne, hogy nem rosszul láttam.


A második eset egy vagy két nappal utána történt.

A testvérem szobája előtt sétáltam el nappal, a szoba kicsi és világos, nincs telezsúfolva bútorokkal.

Csak úgy megszokásból odafordítottam a fejem, benéztem, és egy gyöngytyúkot láttam ülni a sötétkék takarón a világoszöld fal előtt. Először nem fogtam fel, nem torpantam meg, azzal a lendülettel továbbsétáltam, pár lépés után jutott el az agyamig, mit is láttam, és visszaugrottam.

Amikor másodszor benéztem, már nem láttam semmit.

Normális körülmények között azt gondolnám, rosszul láttam, de mivel közvetlenül a kengurus eset után tapasztaltam, nem hagy nyugodni.


Az utolsó eset:

Ülök, nézek magam elé a szobámban és egyszercsak egy fekete halat látok lebegni nem közvetlenül előttem, egy kicsit jobbra. Olyan guppi formája volt de sokkal nagyobb, öt centis, kb 30 centire tőlem. Nem tudtam megfigyelni, a periférikus látásommal érzékeltem, már lehet elég régóta ott volt, mire észrevettem. Amikor odafordultam nem tűnt el azonnal, csak egy-két másodperc múlva. Akkor sem láttam élesen, kicsit homályos volt és egy nagyon picit áttetsző. Az oldalúszói, meg a kopoltyúja mozgott, mint egy rendes halnak.

Anyukám mindig tartott halakat, sok guppit lehúzott a vécén, mert nem tetszett neki a színűk, és nem akarta, hogy tovább szaporodjanak. Én ezt nagyon kegyetlen dolognak tartottam mindig is, és elítélem. Nem értem, miért nem neki jelent meg.


2006-ban történtek, akkor voltam 20 éves. Azóta nem tapasztaltam semmi ilyet, de ezek még mindig nem hagynak nyugodni, folyton eszembe jutnak.


2011. aug. 12. 12:04
 1/9 KMartin4 ***** válasza:
84%

Nos, ezen még nem gondolkoztam, de lehet, hogy ezek amolyan "lelkek"... ugyanaz, mint az embereknél.


--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--

Benne éltek az állatban, és mivel magasabb energiaszintjük van (elektromágneses energia):


A mi általunk érzékelhető fényt nem nyelik el, verik vissza, hanem átengedik magukon.


Viszont, mikor csökken az energiaszintjük:


Akkor láthatóak lesznek, mert képesek lesznek elnyelni az általunk érzékelhető fényt...

--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--×--


Ezek egyszerű "lelkek", nem miattad jelennek meg, hanem véletlenül, pont akkor csökken az energiaszintjük.

A guppi lehet az egyetlen dolog, ami "miattad" jelent meg! Egyszerűen hozzád áll közelebb, mintsem az anyukádhoz.


(De akár az is lehet, hogy a guppi is véletlen volt.)

2011. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. aug. 12. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Be voltál lőve!!!! XDXDXDXDXDXDXDXDXD
2011. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

KMartin4!

Ezt valami tankönyből tanúltad? Honnan veszed ezeket? Valaki mondta neked? (Nem kellemetlenkedem, csak komolyan érdekel).

2011. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 KMartin4 ***** válasza:
30%

Egyszerű fizikai törvények alapján jön ki. Láthatatlanságra nincs természetesebb magyarázat. Külön élőlények meg amúgy is élnek bennünk.

Akkor miért ne élhetne bennünk egy "lélek"? Ezeket sok helyről összeszedett összefüggésből raktam ki.

Írj egy Mail-t, ha érdekel még a dolog.

2011. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érdekes. nem tudok erre mit mondani, viszont velem is történt pár éve valami, amit nem tudok megmagyarázni. a szobámban ültem, amikor a szemem sarkából láttam egy fényes pontszerű valamit cikázni (ilyenkor még persze, hogy azt gondolja az ember, hogy csak a szeme káprázik), odanéztem és még mindig ott volt, a függönyöm előtt cikázott egy fényes, nagyon gyors valami. pár másodpercig tudtam figyelni, aztán eltűnt. éjjel volt, sötét, nem bogár volt, tuti, ahhoz túl gyors volt és túlságosan is kiszámíthatatlan a mozgása. és nem vagyok bogaras na de erre azért kíváncsi lennék.
2012. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hoppá, most látom, jó régi kérdés.
2012. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem a seregben történt ilyesmi, bár annak a kimerültség volt az oka. Egyszer 36 órát kellett egy bevetésben ébren lennünk, ott az erdőben láttam olyat, hogy egy medve kibújt a fa mögül, és integetett, majd magam előtt a fűben lévő virágok átváltoztak egy kínai énekkórus fejeivé és ott tátogtak előttem - csak mint mondtam, tudtam, hogy hallucinálok a fáradtságtól. A véleményem szerint te is hallucináltál, csak az okát nem tudom. Lehet, hogy akkoriban sokkal érzékenyebb voltál idegileg.
2012. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:O
2020. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!