Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családanyák, észreveszitek,...

Családanyák, észreveszitek, hogy az időtök legnagyobb része arra megy el, hogy a családtagjaitok által elmozdított dolgokat visszategyétek a helyükre?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem arra megy el.
2013. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Nekem se arra megy el.
2013. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem érdekel, mit vesznek el a helyéről, már ha egyáltalán annak a valaminek helye van, egészen addig, amíg el nem tűnik. A férjemmel, kislányommal, macskámmal már meg is bolondultam volna, ha ez izgatna.
2013. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem.Inkább élvezem az anyaságot,a családi életet,és legyen néha káosz,minthogy beleőrüljek abba,hogy örökké utánuk pakoljak.
2013. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Haha, most épp úgy érzem, hogy nem az időm legnagyobb része, hanem az ÉLETEM megy erre... Főleg miután előbb a kisfiam a stóc ruhát 4 alkalommal szórta szét.
2013. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

:)

No igen...

Kedvencem az, mikor megkérdezem a gyerekeket, hogy hol a helye, és tanácstalanul néznek ki a fejükből. De tényleg, pl. egy koszos tányért hová is lehetne tenni, ha nem a tévé elé?

Koszos zoknit meg az íróasztalra.


Amit elvisznek, azt leteszik ott, ahol nincs rá szükség, és ez érvényes "Apjukra" is. Az összes kerti szerszám ott marad, ahol utoljára használta. Hadd ázzon, jót tesz neki!


Epekedve várom azt a napot, mikor a tárgyak a helyükre kerülnek, de én azt már nem fogom megérni.

2013. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem, úgysincs meg a helye semminek:)))
2013. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem megy el erre az időm.

Lefekvés előtt van rednrakás,akkr párom és a gyerek is elpakolja amit ő hagyott szét.És nincs minennek helye,így nem érdekel ha a játék kinn marad vagy a pohár másnap is z asztalon van,ha kinnhagyta,másnap is iszik abból :)

szennyest,mosatlant 5 perc összeszedni,gép meg elmossa.

2013. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze és visszamàszik a cucc a helyére, mi utolso? Nàlunk a macska viszi le a szemetet és a padlo felmossa magàt! XD

Igen észreveszem, pont most voltunk 1 màsik pàrnàl làtogatoban, kiverte a szemem a tisztasàg, rend, itthon meg minden összebaszva, hot gané minden....Nem tudom mit cinàlok rosszul most màr.

2014. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!