Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma olvastam egy kérdést ahol...

Ma olvastam egy kérdést ahol a kérdezőt mindenki lenézi és idiótának állítja be. Miért ilyen utálatosak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet egy olyan embernek szülnie akinek a párja öregebb mint ő és van két gyereke és aki az anyukájával él. Ha mindenki arra várna, hogy lakása, kocsija, sok pénze legyen és csak azután vállalna gyereket kihalna az emberiség.
2013. jún. 22. 12:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Egész máshogy gondolkodik az ember egy szobában ülve, távolságot tartva a való világtól. Képzeld egyszer én is izomból véleményeztem egy élethelyzetet. Majd eltelt egy hét újra előkerült a kérdés, újra átolvastam a válaszokat és nem tudtam volna megmondani, hogy melyik volt az én válaszom anno, ha a rendszer ezt nem jegyezte volna meg.
2013. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért ilyen undorítóak az emberek,mert manapság ebből áll a világ! Kis szutyok az összes válaszoló aki itt van.Azért egyszer rendeznék egy gyakoris találkozót,hogy jót röhögjek pár ember fejét!!
2013. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Te is válaszoló vagy :D

Amúgy n javasoltam neki, hogy a férj menjen el gyesre a nőnek meg van munkája.

2013. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
47%
linkeled a kérdést?
2013. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Már valaki linkelte.
2013. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha én a helyében lennék,eszembe nem lenne ilyen körülmények között megtartani a babát ! Bőven lenne ideje gyereket szülni , Ez az én véleményem ! De hogy ő mit akar,ahhoz semmi közöm . Azért 24 évesen lehetne annyira felnőtt,hogy kicsit jobban átgondolja a helyzetet ,hogy mit tud ő jelenleg biztositani a babának .
2013. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
Lenézni nem, de idiótának tényleg tartottam, van egy gyerekem, tudom mivel jár. Felelőtlennek és önzőnek tartom, hogy, mert a szuper párja akarja, ő meg a párját, ezért egy életet nyomorItanak meg.
2013. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy irod utolsó ! Igazad van! Sokan annyira könnyen állnak ehhez a gyerekvállalás dologhoz ! Nem csak abból áll,hogy kihordja,megszüli,aztán az ismerősök adnak babarucit,babakocsit stb ... Mi lesz később ?! Én nagyfokú felelőtlenségnek és meggondolatlanságnak tartom a gyereket megtartani ilyen helyzetben ! Nem igy kell nekiindulni a családalapitásnak. Elborzadva jövök fel az oldalra...minden napra kijut a döbbenetből !Mi van itt felelőtlenség járvány ?! Sok válaszoló meg adja alá a lovat! Elképesztő ..... :/
2013. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!