Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idiótának érzem...

Annyira idiótának érzem magam! Átver?

Figyelt kérdés

Most az imént a férjem kivonult cigizni, de közben láttam viszi a telefonját és kiment az utcára. Valami ürüggyel utánamentem és beszélt valakivel, kedvesen. Majd kérdeztem miért nem jön be. Közben be is jött és lassan letette a telefont. Kérdeztem kivel beszélt, kollegájával. Mondtam, akkor, hagy nézzem meg. Mire ő, mit mutogassam, mondtam ki volt. És el is viharzott. Nem mutatta meg a telót.

Nem régen hírbe hozták egy nővel, persze ő tagadta és már nem is volt benne ez a név a telefonjában. Sok gyanús helyzet volt, de azt mondta hülyeség nem csalt meg. Akkor most miért nem nézhettem meg a telefont és miért lett ideges, mikor utánamentem?

A nővel beszélt?? Vagy csak én képzelődöm, olyan rossz érzésem van.


2010. ápr. 9. 09:53
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Segítsetek, majd délután megnézem miket írtok. Most mennem kell.

Félek átver és megcsal. De akkor miért bizonygatja, hogy szeret? És miért nem nézhettem meg a hívófelet??

2010. ápr. 9. 09:54
 2/34 anonim ***** válasza:
85%

máskor is gyanakvó vagy? eleve a természeted olyan?

Akkor mindkettő lehet.

Ha nem, akkor sajna, nem csal a megérzésed. szerintem.

Hogy miért nem lép?

Azért, mert így kényelmes.

2010. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%
A férjed még l....tornak sem jó! Amatőr szegénykém. Így is kell, így kell lepasszolni a feleséget! Teljesen elárulta magát, még ki is volult, nagyon fontos lehetett az a telefon. Ha őszinte lett volna, és nincs vaj a fején megmutatja neked kivel beszélt, és elmondta volna azt is kihez ment. Biztosan szabad lett a hölgy! A nőknek nagyon jók a megérzéseik! Tanácsot nem tudok adni de addig jár a korsó a kútra amíg el nem merül.
2010. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
66%
Megcsal. És még csak annyira sem tisztel, hogy diszkréten csinálja, ha már hírbe is hozták valakivel. Legalább lenne tényleg titok, ha kecskét is akar meg káposztát is...
2010. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Egy kicsit ne mutatsd neki, hogy féltékeny vagy.Aztán éjszaka nézd át a telefonját.Az a lényeg, hogy ne gyanakodjon hogy te is gyanakszol, és akkor elfelejti eltüntetni a nyomokat.Ha van mit.Azért ezt írom,mert nem ismerlek titeket és nem tudom így hogy csal vagy nem.
2010. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg megcsal. Akkor szoktak idegesek lenni ennyire. Ha tényleg a kollegájával beszélt, miért idegeskedett volna, amikor észrevetted? Bár az is lehet, hogy a kollegájával (kolleganőjével) csal meg, a megcsalások nagy része munkatárssal jön létre.
2010. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%
sajnálom, de ez nekem is gyanús. de ha nagyon sokat féltékenykedsz, akkor megmagyarázza az is a történteket. mert én is ideges lennék, ha folyton leskelődnének utánam. de fura, hogy a kollégájával nem beszél előtted... és el kell vonulnia. én is ara gondolnék, amire te. sajnálom, ha nem azt írom, hogy biztos nem csal meg, de ez elég egyértelműnek tűnik. és azért bizonygatja, hogy szeret, mert attól még szerethet. lehet, h veled akar maradni. és ez így meg tetszik neki. nem tudom. ha vele akarna lenni, vele lenne. a legjobb, amit tehetsz, hogy megpróbálsz nem hisztizni. tudom, hogy nehéz, de vissza kéne hódítanod. szerintem. persze neked kell eldöntened, ez válóok-e vagy nem.
2010. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez a telefonátnézősdi, és faggatózás nem jó ötlet. Minek? Teljesen egyértelmű a szituáció. Csak hülyét csinálnál magadból, nem elég, hogy ő hülyére vesz?


Eszembe nem jutna kukkolni a párom telefonját, és neki sem az enyémet. Ahol ilyen szinten nem működik a bizalom, az a kapcsolat már régen rossz.


Korábban én is azt hittem, hogy túl gyanakvó vagyok, mert a korábbi páromról állandóan azt hittem, hogy megcsal. Aztán hosszú idő után kiderült hogy tényleg folyamatosan csalt, csak ő is így kertelt, én meg el akartam hinni, hát elhittem. Ha egy nő elkezd gyanakodni, annak oka van! Halgass a megérzésedre!

2010. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
51%
Én is azt tanácsolom,mint a 10:02-es.Éjszakára csak nem dugja a párna alá a telefont.Akkor érdemes megnézni.Az is lehet hogy álnéven van a nő a telefonjában,mondjuk Pista néven.Egy próbát megér,bár nem hiszem,hogy hagy maga után nyomot.lehet minden hívást és sms-t töröl ami gyanús lehet.Ennek ellenére még nem biztos,hogy megcsal.
2010. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%

Hát lehet, hogy megcsal de nem biztos, addig ne szólj enki semmit amg nem vagy benne biztos hiszen rá mehet a kapcsolatotok.

Voltam ilyen szituban,és rá kell jöjjek, a pasik akkor sem szeretik ha a telojukat nézegeted ha nincs rejtegetni valójuk. egyébként én is ilyen vagyok. párom is kiakadt mikor meg akartam nézni a telefonját kiabált veszekedett ilyesmi, aztán sunyiban még aznap megnéztem és semmi...:)

Deritsd ki de ne legyél feltűnő..

2010. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!