Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ellene?

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Édesanyám volt élettársa tönkre akar tenni. Folyamatosan azon van, hogy hogyan tehetné tönkre az életemet, mondva, hogy én is tönkretettem az ő életét, mivel elköltöztünk tőle a testvéreimmel, és anyukámmal. Állítólag miattam. Nagyon nem jöttünk ki egymással, és ezért. Édesanyám inkább minket választott, mint őt, és ez neki nem tetszik. Megfenyegetett, hogy tönkretesz. Egy faluban élünk. Egy családi vállalkozásunk van, és azt sem engedi hogy ott dolgozzak, különben feljelent vmi okból kifolyólag.

Mégis hogyan tudnám őt távol tartani?



2013. jún. 23. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát jelentsen, aztán ha alaptalan te is feljelentheted rágalmazásért stb. Ha ez sem segít dobjátok bele egy zsákba és verjétek össze de kegyetlenül :D
2013. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!