Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal mostanában sokat...

Párommal mostanában sokat veszekszünk, próbálok nem foglalkozni a csalódottságommal, de sokszor nem sikerül, és vita lesz a vége. Mindenért engem okol, talán tényleg ennyire nem érek semmit nőként? Másnak is van ilyen gondja, hogyan tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Kislányunk 6 hónapos lesz,de párom semmit nem csinál itthon.Minden nehezére esik,semmiben nem segít.Azzal érvel,hogy más nők is meg tudják oldani a sok teendőt több gyerek mellett is.Néha tényleg szükségem lenne a segítségre,de a pelenka cserét undorítónak tartja,fürdetni nem meri,ha kérek valamit azt mondja,hogy csak ugráltatom.Pedig egész nap itthon van,mert most nem dolgozik.
2013. febr. 27. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, más nők is meg tudják oldani, az nem számít, hogy a kimerültség és az ingerszegény miatt depressziósok és kimerültek lesznek. Nagyon okos lehet a párod. Amúgy ami még nagyon nagy bunkóság, hogy ketten laktok egy háztartásban, ketten vállaltátok ezt a "terhet", akkor ő is ugyanúgy segítsen, vegye ki a részét. Semmilyen közösségben nem tűrik meg azokat, akik csak úgy lógatják a lábukat, miközben a másik szétgürcöli magát.
2013. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ingerszegény környezet
2013. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eddig nem tudtad hogy ilyen mielott gyereket szultel neki?
2013. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mások gyerekével mindig nagyon szivesen elvolt,azt gondoltam,hogy mintaapa lesz majd.A gügyögéssel,meg a játékkal itt sincs gond.De úgy érzem,hogy a munka részéből jobban kivehetné a részét.
2013. febr. 27. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Anyáink dolgoztak a gyerek mellett a munkahelyükön és mégis ellátták a gyereket és a háztartást is. Csak ma nem képesek rá a nők többsége.

A férfimunkát, bevásárlás stb. el végezhetné a párod. 6 hónapos babával már nem kell egész nap foglalkozni.

2013. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez azért van, mert hagyod magad. Te megkéred valamire, ő bedurcizik, te ráhagyod. Én ebben a helyzetben nagyjelenetet rendeznék elköltözés kilátásba helyezésével, hátha észhez tér.
2013. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Mond meg neki hogy más családapák eltartják a családot nem repesztik otthon a se'üket amíg otthon van pattanjon ha kéred vagy szépen mehet hajléktalanak az uitcára.
2013. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk akit lepontoztatok azer van valami igaza. Masra nem lehetne megkerni? Pelenkazas meg furdetes helyett. Pl mosogatas bevasarlas porszivozas anyamtyukja. Ha ezeket se hajlando meg a gyereket se meg dolgozni se akkor az mar tenley durva. En amugy ugy neveltem ra az exparom valamennyire a hazimunkara h egy nap fogtam es nem csinaltam meg tobbet. Hagytam h a kosz emessze el a hazat. Es megmondtam h akkor vagyok hajlando csinalni ha egyutt csinaljuk. Ezutan sokat javult a helyzet de sose lett "tokeletes"
2013. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy másra sem hajlandó,pláne nem mosogatni.Hiába kérem,hogy kezdjen el akkor állást keresni itthon,mert eddig külföldön dolgozott.Eddig még az önéletrajzát sem volt hajlandó beadni sehová.Csak mondogatja,hogy itthon fog elhelyezkedni,de semmit nem tesz érte.A házimunkában meg végképp nem segít.
2013. febr. 27. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Én elköltöznék pár hétre tüntetőleg. Ha érdekli az egész, akkor változtat. Ha nem, akkor úgyis ez történt volna, csak sokkal több fájdalommal később.
2013. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!