Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Ez vajon normáli...

Mi van velem? Ez vajon normális? Vagy már nem vagyok szerelmes? Meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, az előző kapcsolatomba nem voltam szerelmes, ingadoztam nem szerettem a sráccal lenni, szenvedés volt, érzelmileg zsarolt. Rossz élményként maradt meg nagyon. Azóta rettegek hogy nem tudok szeretni és nem vagyok képes egy kapcsolatra.


De van most lassan 7hónapja egy kapcsolatom Barátom 20éves.

Az elején éreztem hogy húú ilyet még sosem éreztem ez nem fellángolás ez életem első szerelme:)

Akárhánysozr megbántott örülten fájt ott belül, és megbocsájtottam neki...és mikor tudtam hogy hibás akkor sem akartam elhinni, meg voltam veszve érte:)

Mára ez alább hagyott, és meg vagyok ijedve.

Jó vele meg aranyos, de már nem nyilallik bele mindig a hasamba mikor találkozunk, csak jó vele...nem minden csóktól megyek a falnak, és olykor a szexre sem vágyom már sokszor. De nem kéne más:)

Igaz sokat találkozunk kb 2-3naponta, és minden 7végét együtt is töltünk, de már cska jó érzéssel tölt el ha ir smst nem olyan "úúúú mikor ir?" érzés.

És megvagyok ijedve értitek? Félek hogy mivan ha nem szeretem?

e azt mondja Ő érzi hogy szeretem,de olyan mintha a sok tali miatt ellaposodott volna a kapcsolatunk és már nem lenne olyan első randi fleses:(

De nála sosem ingadoztam ez elején sem, csak most meg vagyok ijedve. Olyan mintha félnék hogy ez nemis szerelem és nemtudok ellazulni, és minél többet agyalok ezen annál idegesebb leszek és annál jobban félek.

Félek hogy mivan ha ez a kis alábbhagyás egyenlő azzal hogy már nemis szeretem:(

De mások meg mondják hogy látszik h szerelmes vagyok, pl 7végén vlt 1 meccse, mert focizik elkisértem megnézni.

És játék közben a pályán fellökte egy srác meg majdnem egymásnak mentek. Én meg egyből ugrottam és ideges lettem egyből védem a pasim még akkoris ha ő a hibás. És mondja a barátom apjának a haverja hogy "Hihetetlen milyen elfogult vagy, ha verekedne is őt védenéd, látszik hogy ő a mindened"

Értitek mibajom?? félek hogy megismétlődik a mult és félek hogy attól hogy már nem érzem olyan varázslatosnak talán már nemis szeretem?:(

De fontos nekem, és nem úgy mint barát, na a másik meg a féltékenység akkor térek észhez, ha bármi csaj vana közeléb eegyből ugrok és hajtok hogy én jobb legyek annál a csajnál...akkor térek észhez vagy akkor mikor megbánt akkor esik le h nem akarom elveszteni, csak a monotom 7köznapok miatt olyan mintha nem érezném annyira h úúszeretem. De amugy ő jár a fejemben meg minden:) És sok minden miatt tisztelem és mégis felnézek rá, és naponta sokat gondolok rá, és nem szakítanék vele. Csak ettől beparáztam.


2011. okt. 5. 19:02
 1/10 A kérdező kommentje:
meg már nem keresem annyit mint régen, meg nem olyan extra ha felhív...de ha 7végén együtt vagyunk mégsem akarok elválni tőle:) csak megvagyok ijedve h 1-2 dolog alábbhagyott bennem :(
2011. okt. 5. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:

Elmúlt a rózsaszín köd. Sajnos, akárkivel is jössz össze, ezek mindig elfognak múlni és helyette marad a szeretet és a szerelem...bizony elmúlnak a gyomorgörcsök egy idő után.

Nekem is elmúltak, de az életbe soha nem hagynám el a szerelmem.


20N

2011. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kislány, látszik, hogy tapasztalatlan vagy még. Szerinted minden randinak olyannak kéne lennie, mint az elsőnek? Nem. Megszoktátok egymást, összetartoztok, mint borsó meg a héja, természetesnek veszed. De ha hirtelen szakítana veled, megvesztél. Ez mindenkivel így van. Barátnőm 10 éve van együtt a párjával, már nem az az őrült szerelem van, hanem "csak" szeretet. Na meg tisztelet, ragaszkodás. Mindenkivel így van ez x idő után.
2011. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jaj köszönöm szépen:) Akkor lehiggasztom magam:)

Már kezdem megijedni:( de kösziii

2011. okt. 5. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:

ezért kell veszekedni meg vitatkozni :) amikor màr annyira, hogy mindketten bedurcàztok, és nem keresitek egymàst, akkor lehet a legjobban érezni mennyire szeretitek egymàst.

aztàn megint elötör az az érzés, hogy nagyon hàlàs vagy, hogy vagy neked és mennyire szereted.

Màsrészröl el kell fogadni, hogy ez a folyamat bizony természetes. ugyaúgy szereted, de màr megszoktàtok egymàst.

2011. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ez teljesen normális minden kapcsolatnál :)
2011. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy előttem írták, rózsaszín köd elmúlt. De ennek nem feltétlenül kell így lennie. Tegyetek meg mindent a kapcsolatotokért, nem szabad ellaposodnia! Ebből lesz az egy idő után, hogy megunjátok egymást és hadd ne folytassam.. :( na ezt nem szabad hagyni!

30 éves vagyok, hidd el, van tapasztalatom.. Ha visztek egy kis színt a kapcsolatotokba, újra érezheted a lángoló szerelmet is! :) A szürke hétköznapok nagyon le tudják rombolni sajnos, ezért kell mindig egy kis változatosság, hogy ilyen gondolatok fel se merüljenek benned!

2011. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszii..


mert ugye elmegyünk moziba meg sétálni se olyan uncsi... mindig mennénk valamerre de sose tudunk semmi jót

2011. okt. 5. 19:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Étterem, piknik egy parkban? Vagy az ciki? Vegyetek egymásnak apróságokat, esetleg az ágyban próbáljatok ki új dolgokat: beöltözős, játékok, bilincs, csoki, hab, akármi. Minden napot indíthatnátok egy kedves üzenettel, rejts el a cuccában szintén valami kedves, akár egyszavas üzeneteket. Ez jól fog esni neki, olyat fog "visszaajándékozni" ami új, neked is, neki is, élvezetes lesz, és ez kicsit visszarepíthet a kezdetekhez.
2011. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát 7 hónap után ezt érezni még korai. Én az első 2 évben olyan szerelmes voltam a páromba mint az ágyú, utána kezdett csak átalakulni valami sokkal mélyebb dologba, de én olyat soha nem éreztem, hogy bármi lapos lenne, soha egy percet nem untam mellette. Ha 7 hónap után már ilyesmit érzel, az bizony fellángolás, az igazi nagy szerelem még várat magára.
2011. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!