Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tehet rola, ha egy szereto...

Ki tehet rola, ha egy szereto kerul a kepbe? A ferj, feleseg vagy a masik no?

Figyelt kérdés
En vagyok a masik no. Mindig azt az elvet vallottam, hogy az tehet rola, akibol egy van: jelen esetben a ferfi, megis iszonyu buntudatom van, utalom, hogy hazudott miattam. Baratsagnak indult, de azt hiszem, valamivel tobbrol van szo, mint fizikai vonzalom. Ki kellene szallni, de nem tudom, ha meg tudom csinalni... Kerem, csak olyan irjon, akinek van ilyesmiben tapasztalata, aki itelkezni akar, az hagyjon beken, en se hittem soha, hogy ide jutok...
2013. júl. 1. 07:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
60%
A szerelem, mint a villámcsapás eléri az embert, hiába tiltakozik, akkor csak szenved. Az ember mindig boldog akar lenni, én férj vagyok, tiltakoztam, de iszonyúan vonzódtam ahhoz a másikhoz, pedig szerettem a feleségem a gyermekeim anyját. Megmondtam nem akarom elhagyni soha, de így is elfogadott, Ő is szerelmes volt beleém. Három év, titkolózás, majd lebukás, végül a szeretőm kiábrándult belőlem, mert többet akart, de nekem nem ment. Hogy mi vitt hozzá, talán az hogy páromnak nőgyógy. gondjai voltak, nekem meg nagyon hiányzott a szex. Nem bántam meg, bár sokat szenvedtem, örlődtem, lehet szar alaknak nevezni, de szerelmes lettem , 43 évesen! Megbocsátást kaptam, nem elfeledést.
2013. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
65%
Ha szerelem, akkor nehéz lesz kiszállni, főleg ha rendszeresen találkoztok, lehet hogy egy helyen dolgoztok? Szóval te nem tehetsz róla, kérdés hogy a férfinak mik a szándékai. Nem kellene elemezned most már hogy ki tehet róla! Inkább azt kellene mérlegelni hogy tudod e így folytatni tovább, mert ha folytatod és ő is akkor már el jön az a pont mikor mind ketten tehetek majd róla ami következményekkel jár! Hogy a felesége milyen szerepet tölt be abban hogy a karjaiban kötsz ki a férjének, azt így nem lehet tudni, lehet hogy megromlott a kapcsolatuk, kiszerettek egymásból stb, ezt így elég nehéz látatlanban meg mondani!
2013. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
96%

Azért kell kiszállni, mert a vesztes úgyis Te leszel. Nem fogja otthagyni miattad a családját, mint ahogy a férfiak jelentős része nem teszi ezt meg.

Most még kiszállhatsz nagyobb sérülés, a megalázás érzése nélkül. Minél tovább vársz, annál nehezebb lesz.

2013. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%
Mindig az a felelos, aki megcsalja a párját.
2013. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó. A megcsalásért a megcsaló a felelős, de az okokért egyáltalán nem biztos.
2013. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%
Én azt javaslom szakitsd meg a kapcsolatot a férfival ,kerüld ,próbáld arra biztatni rendezze a kapcsolatát a feleségével !Ez nem oké ,de az már igen ,hogy belátod ez igy nem korrekt . Nem csodálom,ha bűntudatod van ,hiszen nem volt kötelező belemenni ebbe az egészbe . Légy erős ,meg tudod csinálni ,ne te legyél az ok ,aki miatt szétmegy a család .Oké ,hogy elsősorban a férfit fogják hibáztatni ,de te sem maradsz ki ,hiszen tudtad ,hogy foglalt ,és sajnos mégsem álltál ellen neki !
2013. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is barátságnak indult... fél évig szigorúan baráti volt a kapcsolatunk, bár már mind a ketten erősen vonzódtunk egymáshoz, mégsem történt semmi. Amikor színt vallott, hogy belém szeretett, és velem tervezi a továbbiakban, csak annyit mondtam neki, hogy menjen haza, gondolja át, megéri -e, mert én nem tudok ígérni semmi. A felesége biztos pont az életében, de én nem tudom megígérni neki a sírig tartó szerelmet. (Őrülten szerelmes voltam, de nem akartam, hogy miattam hagyja el a feleségét.) Két nap múlva megjelent az ajtóm előtt, hogy átgondolta, elköltözött a feleségétől, és szeretné, ha megpróbálnánk. Ennek 15 éve... A lányunk 9, a fiunk 6 éves :)
2013. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
84%

én is voltam másik nő, ráadásul férjnél voltam. Én az alkoholista szüleimtől menekültem 18 évesen a házasságba. Szerelem volt, de nem az igazi. A munkahelyemen találtam meg az igazit, nős volt, a család elvárása volt, hogy az orvosi után elvegyen egy hasonló családból származó lányt. 4 évig szenvedtünk, mert egyikünk sem akart hűtlen lenni, én elmentem más munkahelyre, az sem volt elég. Akkor ment el ő más városba.

Ez az a helyzet, amikor a hàzastársaink nem tehettek róla. De mi a napi beszélgetésen és néhány csókon többre képtelenek voltunk.

2013. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
80%
Vannak magasabb értékek a szerelemnél! Például: saját magunk becsülése, tisztelete- te most jelen helyzetben ettől készülsz megválni, ez a kapcsolat már most tele van szenvedéssel, gyötrődéssel, némi kis gyönyör pedig szerintem nem ér meg ennyi fájdalmat, magadnak, és másnak is ezt okozol most vele, a boldogság pedig nem erről kellene, hogy szóljon, szállj ki ebből!
2013. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az, hogy bűntudatod van, szerintem jó jel! :) Hiszen érzed, hogy nem a helyes úton jársz :) Na most ezt az érzést vagy nagyon elnyomod magadban, ami átcsaphat később betegségbe, vagy orvosolod- abba hagyod a kapcsolatot, vagy akkor folytatod, ha a férfi képes elválni.
2013. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!