Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elhanyagoltam magam...

Teljesen elhanyagoltam magam és leépültem. Hogy vergődjek ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Több mint 10 éve boldog, fiatal, jó humorú, csinos, szolid sminket használó telt (64kg) lány voltam. Ma 103 kg-os, 28 éves, lába között szakadt gatyában mászkáló, zoknit megszagoló, jó ez még ma is, szőrtelenítetlen, gyakran szakállas-bajuszos kevés memóriával rendelkező csökött agyú trehány bunkó lettem, akinek már egy rúzsa sincs.. dezodort is csak 2 hónapja használok újra.. ráadásul a két gyermekem csak így ismer.. Sajnos ez nem túlzás.. Elkezdtem futni (sétálni) 5 napig tartott. A lakásunk szemétdomb.. Legszívesebben felkötném magam.., de ez sem lenne megoldás.. Akinek van tanácsa ne fogja vissza..

2013. máj. 17. 16:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
motiváció-döntés-tettek ... 5 év múlva hátradől és mosolyog
2013. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Gondolkozz el rajta, hogy mi vezetett idáig, mi volt az oka? Tisztázd ezt magaddal. Ha leakarsz fogyni keress fel egy dietetikust és edzőt. Le is írhatod egy papírra, hogy miken szeretnél változtatni, szép lassan haladj végig ezeken, vagy vond bele a párodat vagy barátnődet akik támogatnak és így biztos könnyebb lenne.
2013. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

Megoldás az hogy összekapod magad.

Arra nincs időd amire nem akarod, a házimunka is egy gyors mozgás lehet, és ha a ház "ragyog" persze épletesen, akkor jusson idő 20perc mozgásra, legyen csak egy dvd (Pl R. Réka) A mozgás megszépít, kisugárzásod lesz, kezdj el magadra adni. Egyébként mi az oka hogy ez történt?? Férjed van??

2013. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%

Az már jó, hogy észrevetted a bajt és változtatni akarsz. És el is kezdted, hisz elkezdtél futni járni, és dezodort használni. Szerintem ezen az úton haladj tovább, és szép lassan vezess be újra a dolgokat, persze a régiek megtartásával.

Már használod a dezodort. Ok, most menj el fodrászhoz. Aztán egy idő múlva kozmetikushoz. A sétát próbáld meg visszaiktatni, nem kell minden nap.

Jön a hosszú hétvége, és reméljük a jó idő, ess neki a lakásnak, nyiss ki minden ablakot, és mehet egy nagy takarítás, lomtalanítás!

Hajrá és kitartás!

2013. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Válassz ki heti egy dolgot, amin változtatsz. Aztán jövő héten egy másikat.

Egyszerre ne sokat, mert akkor teljesíthetetlen hegy lesz belőlük.

2013. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Legelőször alaposan takaríts ki! Nem kell mindent egyszerre, oszd be, egyik nap ablakpucolás, másnap porszívózás, harmadnap a konyha stb. Ez mozgásnak is kiváló! Ha minden tiszta csillivilli lesz, meglátod te is másképp fogod érezni magad! Aztán törődj magaddal! Mindenképp folytasd a mozgást, kezdj el eleinte csak kevesebbet enni! Én is voltam kövér! Én motivációnak kiraktam magamról egy képet a hűtő ajtajára, amin 106 kiló voltam. Most 70 vagyok...
2013. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem kezd azzal, hogy elmész kozmetikushoz és fodrászhoz, hogy már most a lehető legjobban nézzél ki.:-)

Takaríts ki, utána könnyebb megtartani a rendet.

Mozogni is kellene (otthon a legegyszerűbb, de ha eljársz valahova, akkor ott nehezebben adod fel, mert mások is látják). Otthoni tornára én inkább Béres Alexandrát javasolnék.

És a legfontosabb, hogy ha változtatni akarsz, akkor azt fejben kell kőkeményen eldönteni, mert hosszú folyamat lesz. Ne két hét alatt akarj lefogyni, adj rá magadnak legalább egy évet.

Még az is jó lehet, ha lefényképezed magad (ilyen volt), és ezt megcsinálod havonta. Akkor látni fogod a változást, és az erőt ad a továbbiakhoz.:-)

2013. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Amit az előttem szólók írtak, pluszban egy alaposabb kivizsgálás sem ártana, mert ha kedvetlen vagy, folyamatosan fáradt, motiválatlan, depressziós és túlsúlyos, akár hormonális problémák is állhatnak a háttérben.
2013. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
férjed mit szól ehhez?
2013. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
20%

Előszőr lakás-gyerekek-magad-rendbetétele-ilyen sorrendben és hajrá:)


Az urad?

2013. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!