Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélitek el azt, aki...

Miért ítélitek el azt, aki "beleül a készbe"?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Te mire tippelsz?
2013. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Én nem ítélem el, csak utána ne háborogjon, hogy válás után neki mennyi jár máséból.
2013. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem mert irigyek . Nekik szenvedni kell azért amibe te( vagy én) csak beleülünk.
2013. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy közülük sokan nem tudják értékelni, hogy mit is kaptak.
2013. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen, szerintem is az irigység az oka. Meg amúgy vannak olyan emberek, akik szeretnek megdolgozni azért, amijük van.
2013. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el, mert miért is lenne bűn, ha már adottak a dolgok? Azt viszont elítélem, mikor valaki henceg vele, holott nem tett érte semmit.
2013. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem azt ítélik el aki beleül a készbe, hanem azt, aki ezt teszi, és utána előadja milyen könnyű boldogulniaz életben, vagy pedig akkor, amikor aztán így is úgy gondolja pl váláskor, hogy neki jár a fele a mindennek, úgy, hogy semmiért nem dolgozott meg...
2013. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Általában aki "beleül a készbe", az még soha életében nem dolgozott meg semmiért. Így nem is tudja igazán értékelni.
2013. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Én nem Itélem el, ha normális marad azután is. A sógórnőm beleült a készbe, szinte tényleg csak a ruháit vitte, szült 3 gyereket. Megállás nélkül szidja azokat, akik hitelt vettek fel, akik kevésbé jó anyagiak közé gyereket szültek, akik nem a legdrágább mosóporral mosnak és még sorolhatnám. Néha elmondanám neki, hogy ha nem a bátyámmal jön össze, akkor lehet még mindig a szüleinél lakik, a kis pincérnői fizetéséből pedig gazdálkodhatná ki a dolgokat.
2013. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Én is megkaptam már, hogy a párom lakásába költöztem, micsoda számító liba vagyok, ráadásul ő duplaannyit keres, mint én.

Mondjuk ebben az is benne van, hogy az a lakás sem az ő érdeme volt, a szülei vették neki a 18. szülinapjára.

Szóval a szülei szenvedtek érte, a fiukat is megszólták már, hogy neki milyen jó, hogy a s*gge alá kapta a lakást, kocsit. Ő nem dolgozott meg érte, én korábban a kollégiumi szobámért is dolgoztam.


Akkor most mit kéne csinálnunk? Amikor megismertem nem tudtam, hogy van lakása, akkor még a szüleinél lakott és vonattal járt.

Mindig lesznek olyanok, akik azzal jönnek, hogy aha, a párod lakása te meg csak úgy idejöttél.

2013. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!