Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az emberekben ez a...

Miért van az emberekben ez a csalás esküvö gyerek utáni vágy? És jó e ez vagy becsapás? Én ugy érzem a gyerek becsapás mert pl. fiugyereked van csomot ráköltesz ráiratod a dolgaid lakás stb aztán jön egy kiscsaj aki majd beleül a

Figyelt kérdés
készbe és ellned hangolja a fiad féltékenységböl. mi a véleményetek? a leirt dolog megtörtént eset. a gyerek megszakitotta a kapcsolatot a családdal aki szerette nevelete mert az asszonykája igy akarta. persze ment a házzal autoval üzlestrésszel én meg ittmaradtam nyugdijasan és a lakásom is ráirattam felém sem néz
2011. máj. 21. 15:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem tom, sztem a legtöbben azért csinálnak még ma is gyereket, mert ha annyi családipótlék nem is, de adókedvezmény van utána.


Én azt veszem észre a legtöbb emberen, hogy alig élnek igazán.


Mindenki csak hajt mint a marha, hogy életben maradjon, és nagyon ritka amikor vki akar, és képes is valami oylanra időt és pénzt áldozni ami már régi álma!

2011. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ez szomorú. Tény és való, hogy vannak olyan esetek, amikor az anyósnak van igaza, de én abban a hiszemben élek, hogy felnőtt koráig én nevelem a fiamat és arra is meg kell tanítanom, hogy ki érdemes a szeretetére. Utálom a pénzre hajtó nőket, szégyen az egész, de a fiad is bűnös, ha hagyja, hogy papucsot csináljanak belőle és bábuként mozgassák.

Sajnálom a helyzeted, előbb utóbb, ha te tényleg semmi rosszat nem tettél a fiad ellen és a menyed ellen sem, csak pusztán kell a pénz az asszonykának, akkor a fiadnak fel fog nyílni a szeme.

2011. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Mert az ember olyan lény hogy utódot akar, valaki aki az övé és a párjáé, akivel szeretik egymást, aztán a gyerek amikor kirepül lehet hogy nem jó útra tér mert valaki befolyásolja.


Bírom az ilyen teljesen elmélkedő kérdéseket, amikre abszolút és teljes mértékben evidens, egyértelmű válasz adható.

2011. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
15.52. vagyok még annyi hogy én is nagyon sajnálom akivel ez történik, tehát téged is, de sajnos van ilyen. Nem általános, tehát a gyerek utáni vágy nem becsapás, de sajnos megtörténik.
2011. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem törvényszerű. Nevelés kérdése az egész.
2011. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, honnan tudod, hogy az asszonykája fordította ellened?
2011. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Csalni jó dolog :DDD
2011. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez hülyeség. 5en vagyunk tesók de soha semmi se forditott nem is fog egyikünket sem a szüleink iránt. A szüleim is tisztelik a nagy szüleimet és én is imádom őket. Szóval normális helyen a családban azért meg van a szeretet és azaz első mindenek felett. De ettől független, hogy szuper a családom nem vágyok mindenen túl gyerekre.
2011. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

A gyerek nem becsapàs, hanem örömforràs, az emberiség megmaradàsàért.

Sajnàlom, ha ez történt veled, talàn elrontottad a nevelését, talàn tùl sokat adtàl neki, amely önzõvé tette, talàn nem kapott elég szeretetet és ezt a felesége adja meg neki, és igy akar megfelelni neki, hogy téged elfelejt stb. Ezt nem bàntàsból irtam.

2011. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nagy részben már csak szokás. A társadalom elvárása. Ebbe születsz bele és azt hiszed, hogy csak így lehet. Ha belegondolunk a legtöbb ember élete csak arról szól, hogy dolgozik, gyereket nevel aztán meghal. Ma már egyáltalán nem életbevégó kérdés a gyerekszülés, és a család. El kellene kezdeni elfogadni, hogy nem mindenki ugyanolyan. Ettől függetlenül a család meg ezek jó dolgok, annak akinek erre van szüksége. De nem mindenkinek.
2011. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!