Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám hizlalni akar! Mit...

Anyám hizlalni akar! Mit lehet egy ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés
Mostanában figyelek valamilyen szinten(nem brutál) a kajálásomra, hogy egészséges legyen, stb. Járok futni is. Nem az a célom kifejezetten hogy sovány legyek, hanem hogy szálkás, vékony. Ma is kitaláltam hogy milyen ebédet fogok sütni, erre anyám mondja, hogy már kitalálta, rakott mindenféle cucc..Mondom nem baj, és ilyet akarok, ő eleget süthet holnap, mert vendégség lesz. Erre:Olyan sovány vagy, akartam valami táplálót(!!!). Nyílván így olvasva, mivel nem tudjátok valójában hogy nézek ki, lehetne úgymond neki is igaza, de nem vagyok sovány! Annyira idegesít ezekkel a vidéki szövegeivel!(Ha a vidéki rokonokhoz megyünk, akkor van az, hogy akármennyit zabál az ember ketten is rászólnak:EGYÉL!!!) Hogyha egész nap ülnék a seggemen a gép előtt és chipset meg csokit tömnék magamba, azzal semmi baja nem lenne!
2013. júl. 13. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen magas vagy és hány kiló? Enélkül nem lehet válaszolni, hogy igaza van-e az anyukádnak?

De bármit ehetsz, nem fogsz hízni, ha mértékkel eszel.

2013. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
163cm-hez vagyok 50 kg körül. Teljesen normális.
2013. júl. 13. 09:58
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Az azért elég vékony. É 164 cm-hez vagyok 56-57 kg körül, és nem nagyon van feleslegem.
2013. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én ennél soha nem voltam több.
2013. júl. 13. 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Elég kevés. Nyugodtan ehetsz mindent, kár lenne fogyókúráznod.
2013. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem fogyókúrázom, csak figyelek hogy egészséges legyen amit eszem. Nem éheztetem magam. De amikor Anyu ilyet mond érzem ahogy elborul az agyam
2013. júl. 13. 10:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 163-164 vagyok és kb. 55 kg a súlyom.

Az én családom és rokonságom is ha tehetné egyfolytában csak tömne, mert szerintük vékony vagyok. Pedig egyáltalán nem. Nagyon idegesítő tud lenni, megértem a helyzetedet.

Szerintem folytasd továbbra is ezt az életmódot, próbálj meg velük nem törődni. Előbb-utóbb majdcsak feladják.

2013. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hízni nem kell neked, pláne h te így jól érzed magad a bőrödben. Viszont ezzel az alkattal szerencsés vagy, mert akármit ehetsz, ha nem eszel óriási adagokat akkor nem fogsz elhízni sem. Szóval szerintem egyél nyugodtan más ételéből is, ne aggódj, hogy megártana, de ha nem vendégségben vagy és nincs családi ebéd, akkor edd azt amit te akarsz. Esetleg próbálkozhatsz elkészíteni az Anyukád által főzött kajákat csak egészséges módon, ha érzi h ízben nincs nagy különbség, akkor talán még őket is rá lehet venni egy kis változtatásra.
2013. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Húú megy a lepontozás.


Szerintem ideális a súlyod, de nem kell magadat sanyargatnod. Ha többet ennél kicsit, mert kívánod, csak az parancsol megálljt, hogy jajj nem szabad, na az baj.

2013. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Anya! Tudom,hogy te nekem a legjobbat akarod,de én most úgy döntöttem,hogy megpróbálkozok egy kisebb életmódváltással,mert azt gondolom,hogy úgy egészségesebb leszek. Így kérlek ne tukmáld rám ezt meg azt a kaját,mert ezek után,már ha annyira nem megterhelő,megfőzöm külön magamnak a diétásabb kaját,mert nektek nem muszáj azt enni. Remélem,megérted. Köszi!"


Ezt így elmesélted anyukádnak?

Amúgy meg koplalni tényleg nem érdemes,mert ha egy kicsit elengeded magad,már szaladnak is vissza a kilók.

Mozogj sokat,figyelj oda az étrendedre és kész. Egyébként meg a kilókat nem is nagyon érdemes nézni,inkább a centiket,mert az izom nagyobb tömegű,mint egy ugyanakkora térfogatú zsírpárna.


22L

2013. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!