Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem, a barátom nem akar...

úgy érzem, a barátom nem akar beilleszkedni a családba, pedig jó ideje járunk. Nem kérdezi+ anyumtól v tesómtól h mizu, pedig mindenki normális vele. Én+kérdezem az ő szüleit ha megyek hozzájuk, érdeklődő vagyok. Csak a szex érdekli, semmi más?

Figyelt kérdés
főleg férfiak véleménye érdekel,h ők legalább egy 1 éves kapcsolatban h viszonyulnának a családhoz.lányok véleménye is érdekelne.
2013. júl. 9. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a szex érdekli, smmi más?"


Ezt csak te tudhatod,mert te élsz vele,neked kéne felismerned,hogy csak lukra játszik e......


másfél éve vagyunk együtt,nálunk e téren minden oké....


Amúgy könyörgök,írj már normálisan!!


25/F

2013. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanulj meg helyesen írni!
2013. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam beszélgetést kezdeményezni a barátom szüleivel, ha kérdeznek válaszolok, ennyi. Nem vagyok az a beszélgetős típus.

Azért ebből, hogy a szüleiddel hogy van, nem kéne olyat leszűrni, hogy csak a szex érdekli. Ezt abból lehet kitalálni, hogy mivel töltitek az időtöket, ha csak szex van, akkor csak arra kellesz neki, ha nem, akkor nem. Ilyen egyszerű.

2013. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A párod veled jár nem a családoddal. Jó dolog barátságos viszonyban lenni a párod családjával, de abszolút nem kötelező.
2013. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Így van ahogy előző mondja. Nem fontos (még csak nem is "illik") megkérdezni a párodnak szüleidet, hogy hogy vannak.


Veled kell jóban lennie.


Ha meg problémád van akkor vele kellene beszélned, nem itt kérdezgetni (egy kapcsolatban gyakori, hogy az elvárások nem egyeznek, pl most te elvárod, hogy kérdezze meg a szüleidet, hogy mizu, miközben szerinte nem biztos, hogy ezt kellene tennie).

2013. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ilyen valamilyen szinten igazatok van, de ha már jó ideje odajár és gyakran találkozik velük, legalább ennyit megejthetne, mert azon kívül teljesen kívülállóként viselkedik, pedig próbál mindenki közelíteni felé.A helyesírással kapcsolatban csak annyit, hogy a karakterszám miatt rövidítettem a kérdést, elnézést, ha vkinek szörnyű látvány. sok mindent próbáltam vele megbeszélni, mert nagyon sok problémánk volt korábban,és volt amin változtatott is,de ugyanúgy érzem, hogy nem vesz olyan komolyan mint azt amennyire mondja/mondta.
2013. júl. 14. 15:32
 7/13 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok vele, ha már odajárok, és ők teszik a kaját elém, akkor annyit megérdemelnek hogy megkérdezzem hogy vannak.ő sem egy beszélgetős típus, vagy csak előttem nem, de még csak kimozdulós sem, nehéz kimozdítani a 4 fal közül, és rosszul esett ha még csak sétálni is hívtam el, de neki ahhoz sincs kedve.érdeklik a perverz töltetű viccek, v témák, azon tud nevetni, de ha mással kapcsolatban viccelődök, az őt nem igazán érdekli.
2013. júl. 14. 15:39
 8/13 A kérdező kommentje:
és egyébként azért gondolom így, mert emberileg illetve testileg sem olyan jó(hát ez most hülyén hangzik),de a lényeg az, hogy én jobban támogatom őt emberileg, és többet kap tőlem testileg is, mint én tőle.
2013. júl. 14. 15:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Adni önzetlenül lehet, az önzetlenség pedig nem úgy működik, hogy megszámolod mint egy szálig ami tőled jön és ugyanannyit követelsz vissza. A párod vagy nem igazán szeret, vagy te nem tudod elfogadni, hogy milyen. De megváltoztatni így sem, úgy sem tudod. Mindenki a saját módján szeret, nem úgy ahogy te elvárod.
2013. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen,tudom hogy valamilyen szinten én is szeretném megváltoztatni őt, azonban azt is tudom hogy sok minden lehetne jobb, ha nem lenne önző.Volt már olyan hogy megmutatkozott az,hogy a szakma számára többet jelent mint én, ami tulajdonképpen nem is baj, csak ha rajtam tölti ki a dühét,hogy az ő életében valami nem jött össze,és már egyszer törekedett arra hogy nekem legyenek problémáim szakmai dolgok terén, azt hiszem ott nem a szerelem volt előtérben.Azóta kételkedem benne leginkább..
2013. júl. 15. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!