Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik név a...

Szerintetek melyik név a szebb? Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Letícia, Elizabet
2013. júl. 16. 13:48
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de szeretnék most egy hosszas elemzést írni szociolingvisztikai szempontból a névadási szokásokról és trendekről.

A neveknél pontosan ugyanúgy van, mint a zenében, a ruhákban, a könyveknél. Van olyan, ami divatos, felkapott. Van olyan, ami még ritkább, de éppen azért, mert "az én gyerekem nem kap tucatnevet", egy-két éven belül milliónyi fog rohangálni belőle.

És van az, ami neked régiesnek, ósdinak, öregesnek tűnik, mert sokat ismersz, de pici babáknak már egyáltalán nem adják, éppen ezért előbb-utóbb ezek lesznek a ritkák (mert a viselőik egyszerűen kihalnak).

Gondolkozz már egy kicsit!!!

Úgyhogy ha ritka, nem tucatnevet akarsz a gyerekednek, akkor igenis Mariskát, Erzsébetet vagy Piroskát adsz neki.

2013. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kerdezo! Nem igazan ertem a roma ertekrendet, de nalatok azt tapasztaltam, hogy tenyleg az ilyen nevek a menok. Leticia, Elizabet, Dzsennifer, Szamanta, Mohikan, Nintendo, stb. Izlesek es pofonok. Valakinek a szep tradicionalis magyar nevek tetszenek, valakinek meg a ... mas fajtak.
2013. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Letícia túl kemény, kicsit olyan, mint az epilepszia. Az Elizabet szép lenne, de magyarosítva szerintem röhelyes. Nem mi vagyunk nevetségesek szerintem, hanem te. Ez olyan, már bocsánat, mint a Jessica helyett Dzsesszika!

Add neki az Adeodáta nevet! VAgy az Agrippínát :D

itt válogathatsz:

[link]

2013. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú lesz, ajánlom az Oláh Pokemon-t.
2013. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%
Legyen Lakatos Szauron, ha mégis fiú lenne.
2013. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem mindkét név nagyon szép, nem Dzsenifer, Brendon stílusúak, miért kell bunkózni? Az Elizabet jobban tetszik, de azt mondod van a családban, így a Letíciát választanám és Lettinek becézném.
2013. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

Légy szíves kedves kérdező, írd meg milyen végzettséged van! (Csak egy fogadás miatt kéne.)


Hogy válaszoljak: Egyik sem, de ha muszáj akkor az Elizabeth.

2013. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Egyik sem (Leticiáról mindig az Esmeralda jut eszembe, Elizabet meg így csúnya).


Akkor inkább Lícia és Eliza, vagy Liza.

2013. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező csak troll. a megnyilvánulásaira nincs más magyarázat!
2013. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom a kutyatartás már szigorúbban szabályozzák, mint a gyerekvállalást...

A Dzsesszika és az Eszmeralda neveket még ajánlanám szíves figyelmedbe. Kolompár Dszesszika, Lakatos Eszmeralda... Szerintem szép.

2013. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!