Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barbara, Eszter és Viktória...

Barbara, Eszter és Viktória milyen nevek? Ezekről a nevekről mi jut eszetekbe? Melyik név szebb?

Figyelt kérdés
Mégis kislányunk lesz. Segítsetek nevet választani Neki! Olyan kellene, ami kicsit különleges, becézhető és nem mindenkit hívnak úgy és ne a múltkori nevekre emlékeztessen. Mi gondoltuk: Barbara, Eszter és Viktória. De ezek milyen nevek? Nektek milyennek tűnnek? Ezekről a nevekről mi jut eszetekbe? Zsófika azért nem tetszik, mert csúfolható, de egyébként szép lenne az is. Köszönöm a tanácsokat!
2011. márc. 14. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
4%
Nekem ebből egyedűl a Barbara tetszik. A Viktória pont hogy régit idéz bennem .Az Eszter szerintem kicsit közönséges és kicsit unalams. Nekem a Barbi a kedvenc :).És hát már nagyon-nagyon személyes de nekem nagyon sok Zsófi ismerősőm van és mindegyik nyávogos :) csak ezért nem annyira bejövös :)
2011. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ezek közül a Viktória tetszik a legjobban. :)
2011. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
10%
Ja és azt lefelejtettem hogy szerintem a Barbara azért is szépnév mert igy olyan nőies ,felnőttes viszont ha becézitek akkor meg illik a gyermek éveihez és sok bezézése is van
2011. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

szerintem legyen a neve Eszter szerintem szép név,olyan jól cseng :DDDD

lehet becézni:Eszti,Esztus,Szter,Esztike

és nem utolsó ok amiért ez nagyon tetszik,hanem az,hogy Engem is így hívnak


üdv.:Eszter

15/L

2011. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
és nem ez az *
2011. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm. Kíváncsi vagyok más véleményeire is!
2011. márc. 14. 17:35
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyik se tetszik, arra ne alapozz hogy valamelyik név csúfolható, mert mindegyik névre ki tudnak találni valamit a gyerekek!! Azt válasszátok ami nektek a legjobban tetszik! Nekem még az Olívia tetszik, az milyen?
2011. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én már most tudom, hogy Eszter lesz a lányom, gyönyörű név :)

A másodiknak Abigélt akarok, ha nem lesznek most ikrek, mert még nem voltam UH-n.


6 hetes kismama.

2011. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szép mind a három.A vezetéknévvel lenne igazán eldönthető.A csúfolással ne törődj-ha nem a nevét, akkor majd mást csúfolnak esetleg-a gyerkőc megtanulja megvédeni magát.
2011. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A Barbara nem nagyon tetszik, talán a Barbie baba miatt (ugye nomen est omen, nagyon sok ilyen kis butus, cicamica típusú Barbarát ismerek).

Az Eszter tetszik, de nem favorit nálam, olyan átlagos számomra.

A Viktóriát viszont nagyon szeretem! Az tetszik benne, hogy így, teljes hosszában, hogy Viktória, kimondottan nőies, elegáns, van benne valami nemesi, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Úgy pedig, hogy Viki, egy hihetetlenül vagány név. Tetszik benne ez a kettősség. Ha lányom lett volna, ez lett volna a neve. Amúgy ennek a jelentése is tetszik, ráadásul közismert, hogy mit jelent.

2011. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!