Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl? Mi erről a...

Én reagálom túl? Mi erről a véleményetek? Válságban a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

A szituáció röviden.4 éves a kapcsolatunk,én 37 éves vagyok a párom 40.1,5 éves közös gyerköc. A párom kint dolgozott külföldön fél évet.Sok problémánk közbejött ez az időszak alatt.Nagyon eltávolodtunk egymástól.Azért jött haza, hogy megoldjuk a kapcsolatunkat.Miután hazajött napi 8 órás munka mellett maszekolt.Hétvégén is.Én állandóan egyedül voltam a kicsivel.Este fáradt volt,így a szex nullára csökkent.Még jobban eltávolodtunk.Én a magányosságba már belehülyültem /meg a szex hiányába/.Ő is nagyon fáradt.Kapcsolatunk a legmélyebb szinten. Vártam a szabadságát.Gondoltam lerakjuk a mamánál a gyereket és kettesben elmegyünk valahová megmenteni a kapcsolatunkat.

Erre ő a szabadsága idejére bevállalt egy munkát.

Ti erre hogy reagálnátok?Engem nagyon megbántott ,mintha semmit nem számítanák neki.



2013. júl. 16. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mentségére manapság ha a főnököd megkér, hogy vállalj extra munkát és nemet mondasz, akkor következő héten már ki is vagy rúgva... Kicsi még a gyerkőc, gondolom otthon vagy vele, most egy családiból meg egy gyesből nem tudnátok megélni. Ahogy írtad ő is nagyon fáradt, nyilván szivesebben pihent volna, de... nem lehet, most nem.
2013. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kössetek kompromisszumot: te visszamész dolgozni, így neki nem kell maszekolnia, viszont több időt tölt veletek.
2013. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem szégyellem magam nő létemre!Egy nőnek nincs igénye szexre???

Nem a munkahelyén dolgozott, nem a főnöke kérte meg.Anyagilag nem érintett volna minket olyan szinten ez a munka.

2013. júl. 16. 18:16
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2: és szerinted te milyen vagy?
2013. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem Gyesből és családiból élünk. Maximum gyedet kapok.
2013. júl. 16. 18:18
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennek annyi. Sok ilyen van. Ezért hülyeség úgy bevállalni külföldet, hogy csak egy valaki megy ki. Már pár hónap elég a tlejes elhidegülésre.

Hisz az embernek napi szükséglete van a párjára. Erőt ad, bátorságot ad. Nálatok ez nem volt meg és mont sincs.

2013. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%

Talán nem kellett volna 1.5 éves semmilyen kapcsolatra bevállalni egy gyereket és nem lenne ennyi gondotok.


Egyébként meg kérdezd meg a párodat, hogy miért maszekol ennyit, ha amúgy nem szorultok rá. Könnyen meglehet, hogy ez nála pótcselekvés, addig sincs otthon. Sajnos sok rossz házasságban élő férfi menekül ebbe.

2013. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed hogy viszonyul a gyerekhez? Sajátjának érzi?
2013. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Sajnos hiba volt bevállalni a külföldi munkát.De ezt már nem lehet visszafordítani,rossz döntés volt.Tudom, hogy Ő is fáradt és szüksége lenne legalább arra az egy hét szabadságra, nem csak nekem lenne rá szükségem.
2013. júl. 16. 18:34
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Inkább legyen valakinek nő létére szexhiánya, mint ilyen mocskos szája, mint neked...


Kérdező, kapjátok össze magatokat, mert ennek így rossz vége lesz :(

2013. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!