Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eljön az ideje, hogyan...

Ha eljön az ideje, hogyan kell a barátom bemutatni a szüleimnek? (lent)

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege, h ez hogy szokott lezajlani, aki már túlélte. A fiú magátol mutatkozik be, v nekem kell, v hogy szokott ez lenni?

Am a szüleim tudnak a kapcsolatunkról, nevét is tudják meg azt is h hányéves, de még nem látták, mert táv kapcsolatban vagyunk. V talán be se kell akkor mutatnom, csak egyszerűen eljön?

És hogy lenne ez ellenkező esetben, ha Én megyek a szüleihez?

Lécci segítsetek, kicsit félek ettől, pedig nagyon szeretem a barátom.

Normális válaszokat várok.! Előre is köszönöm.! :)

nemet és kort is írjatok lécci.!:)

17/L



2013. júl. 19. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéled a szüleiddel, hogy mikor alkalmas nekik. Ebben az időpontban megjelenik a srác és ha nem bénabéla, akkor kezet nyújt, bemutatkozik (mivel ő a fiatalabb, így illik - ahogy neked is, ha a szüleivel találkozol), visz egy üveg bort/szál virágot.

A szüleid felnőttek, gondolom hellyel kínálják, aztán beszélgettek.


Ennyi, nem sokban különbözik egy átlagos vendégeskedéstől. Esetleg apád félrehívja és megmutatja neki a vadászpuskáját, amivel bármit le tud teríteni, ha olyan kedve van. A barátod meg vélhetően érteni fogja a célzást.

2013. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem bemutatás, nem is ilyen korban, de nálunk volt vicces szitu. A férjemmel eleinte összejöttünk-szakítottunk jópárszor. A szüleim emiatt haragudtak rá, mondván összetörte a pici lányuk szívét (ő akkoriban lehetett 35 körül, én 25 körül).


Amikor ismét összejöttünk, véglegesen, lejött hozzájuk (ismerték korábbról). Anyám gondolom szkeptikus volt, ezért udvariasan, de iszonyú hűvösen, elutasítóan viselkedett vele. Ha szemmel ölni lehetett volna, már halott lenne.

A férjem érezte a szitut, zavarban is volt. A helyzetből az billentett ki minket, hogy felvonyított a kutya.

Ott ült a férjem mellett, ő meg idegességében a kutya fülét csavargatta és egyszer véletlenül jobban meghúzta :)

2013. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.... Bemutatom...xy-ont...

Ő megy kézfogás, puszi bemutatkozik...


Természetesen tudtak róla, hogy a páromat viszem haza....

4 fiúmat ismerték, egy alkalommal nem így történt, mert korábbról mar ismerték....

2013. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor én ismertem meg a vőlegényem anyukáját, akkor az volt, hogy.. Csókolom...én én vagyok...

Ennnyi....

Amikor hozzájuk megnezm vittem saját sütit...


26 vagyok


21 voltam amikor bemutattam otthon, és amikor megismertem az ő szülőjét.


Előtte


19

18

16

2013. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Odamegy a barátod, köszön a szüleidnek, odanyújtja nekik a kis pracliját és mondja a nevét. Ennyi. Nem tudok róla, hogy belehalt volna bárki is.
2013. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

én sosem értettem, hogy miért kell ennek ekkora feneket keríteni... én egyikkel sem álltam oda, hogy bemutatom xy-t... mondtam, hogy jönni fog, és kész. Jött "kezitcsókolom, jónapot kívánok" és bementünk a szobába...


és szerintem a szülők sem repesnek érte, hogy pofavizitet tartsanak a 17 éves lányuk aktuális pasijánál... 27évesen megint más, mert azért komolyabbra lehet gondolni, de 17 évesen úgyse a férjedet viszed haza. Ha meg igen, akkor lesz idejük megismerni...

2013. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiú ne nyújtson kezet. A kéznyújtás elsőbbsége az idősebbeké, nőké, magasabb rangban lévőké.
2013. júl. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!