Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek bemutatni szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek bemutatni szüleimnek, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Ő a 4. barátnőm és érzem, hogy vele jobb minden és szerintem be kellene mutatni szüleimnek, de félek. Hogy megy egy bemutatás? Miből áll? A többi barátnőmet nem muatttam be mert az egyikkel nem voltunk addig együtt, a másik félt megismerni a szüleim.

#félelem #bemutats
2013. jan. 1. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
"Sziasztok tisztelt édes szülőim, ez itt (rámutatsz a lányra) a nő akinek az összes lyuka be lesz tömve ezen az éjszakán."
2013. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez tetszik :D de nem poénválazsokat várok :) mennyi idő után érdemes bemutatni?
2013. jan. 1. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt??
2013. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1 hete :D de azért is írtam a kérdést mert mielőtt összejöttünk az előtt is bulikba kartunk midnig egy hullámhosszon voltunk, csaj most jelentettük hogy hivatalosan együtt vagyunk. azért is kérdzetem hoy mikor, mennyi idő után szokás bemutatni
2013. jan. 1. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát még szerintem várj de ha már betonbiztosnak érzed a kapcsolatotokat akkor mutasd be.
2013. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hét már okés. Mondjuk, ha mentek családdal mozizni akkor menjen veletek a lány is.
2013. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én mondjuk lány vagyok de én egy hónap után mutattam be itthon a barátomat. De mi már 4 éve ismertük egymást és néha-néha meséltem róla itthon
2013. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és miből áll egy bemutatás? anya ő itt Andi andi ő itt az anyukám . vagy mi? és ennyi hogy ők is elmondják megint a nevüket meg kezet fognak? vagy dumálnak is?
2013. jan. 1. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hét után még korai. Beszélj róla (finoman) a szüleidnek, aztán pár hét múlva megemlítheted, hogy úgy érzed, ez komoly, és szeretnéd nekik bemutatni. Nálunk ez legtöbbször úgy zajlott, hogy családi ebéd keretében látogattuk meg a másik szüleit. Nem volt semmi extra, "anyu, apu, ő X., a barátnőm. X, ők a szüleim." Nem kell túlkomplikálni. Utána picit beszélgetnek vele a szülők, de hidd el, a legtöbb esetben ez nem vészes egyáltalán :)
2013. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a szüleim tudnak már a kapcsoaltról......én nemhiszem hogy egy családi ebédnél fog megtörténni
2013. jan. 1. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!