Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell egy ferfira ra...

Miert kell egy ferfira ra eroltetni egy gyereket, ha O nem akarja?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen no van. Veletlenul becsuszik, "szedek tabit" de megis terhes... Kerdem en miert kell egy ferfira rahuzni a lepedot, ha O nem akarja????? Ez annyira abszurd... Ha eldonti h megtartja akkor gondoskodjon rola O.. Hisz O akarta nem a masik fel...
2013. júl. 19. 16:41
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
81%

Mert azt hiszik a gyerekkel meg is tudják fogni a pasit, és rögtön el is veszik feleségül..

A legtöbbször a pasi simán lelép, vagy bár vele él, de megcsalja minden második nővel..

Az ilyen nők akik így tartják meg a gyereket hogy a másik nem akar, az meg is érdemli később hogy faképnél hagyják..

2013. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
60%
És a nőre miért kell erőltetni bármit is? Neki marad az abortusz vagy az egyedülálló anyaság. Egyik sem fenékig tejfel. Ha hegyet mászol lezuhanhatsz, ha szexelsz, akkor gyereket csinálhatsz. Amelyik férfi nem akar gyereket, az húzzon gumit vagy ha megoldható, fagyassza le a spermáit és köttesse el magát. Amúgy d.gni sem kötelező.
2013. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
43%
Ha egy pasi arra nem képes hogy gumit húzzon, az meg is érdemli. Persze az ilyen nőkről is megvan a véleményem, ami nem éppen hízelgő.
2013. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
67%
A férfira nem a lepedőt kell ráhúzni, hanem a gumit.
2013. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
97%

Ebből jó nagy veszekedés lesz megint :) nem, tudom én sem értem, de lehet valaki tud mondani majd jó pár "érvet"... én is kiváncsi vagyok. Sosem jutna eszembe. A párommal 4 éve vagyunk együtt, mindig azt mondta nekem, hogy neki nem lesz gyereke, ő nem szeretne, gondoltam magamba majd úgyis meg fog változni a véleményed... eszembe sem jutott, hogy így átverjem... most ott tartunk, hogy szinte minden nap elmondja, hogy szeretne tőlem gyerekeket, szeretne családi autót, miegymást. Szerintem ki kell várni, míg ő is szeretne, vagy ha tényleg nem akar, akkor szakítani és másik párt keresni. De lehet én vagyok maradi :)


23/l

2013. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
82%
Olvastam olyan véleményt is férfitől, hogy majd akkor húz gumit, ha a nők is zuhanysapkában mosnak hajat. Persze a nő szedjen gyógyszert, ha terhes lesz akkor vetesse el, de ha megtartja, akkor nehogymá' a drága férfit cs.sztesse a gyerektartás miatt, amikor az nem is akart gyereket.
2013. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
92%

Ez a biológia csúnya csapdája. Ha egy nő gyereket akar, lesz neki. Ha nem akarja, nem lesz. Ez komoly hatalom egy nő kezében, sokan visszaélnek vele.

Egy dolgot tehet egy férfi: gumi. Nem fair, de ez van.


Mondjuk ha tényleg védekezés mellett lesz terhes és adottak a körülmények, nem is tini már, akkor megértem hogy nem veteti el. Gonosz dolog vagy sem, fair vagy sem, ez a nő döntése, mert neki kell együtt élnie a következményekkel, bárhogy is dönt.


A férfinak viszont megvan az az előnye, hogy ha akar akkor lelép. Nem kel fel esténként a síró gyerekhez, nem takarítja a hányást, nem kell lemondania a túlórát a szülői értekezlet miatt, ha nagyon nem akar gyt-t fizetni azt is megoldja. Ezt akkor is megteheti, ha nem védekezett.


Lehet duplán védekezni (mi pl ezt tesszük), akkor lényegében esélytelen hogy terhes lesz a nő.

2013. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
83%
jaj dehogy kell ráerőltetni...Istenem nem akar nem akar....hála az égnek van olyan aki akar....de mondok én valamit ha az a férfi nem akar akkor bíztosítsa be magát és huzzon gumit a fa.zára...felnött ember oldja meg ,hogy ne legyen
2013. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként én két nőt ismerek, akik nem épp tiszta módon estek teherbe. Egyik sem azért tette, hogy megtartsa a férfit. De 35 felett voltak, addig csak karrier meg haverok, akkor jöttek rá hogy nekik gyerek kell.

Nem akartak várni, az egyik nem szedte tovább a gyógyszert, a másik egy buliban lett terhes.

2013. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
95%

Egy nőnek tényleg akkor lesz gyereke, ha akar. De egy pasi meg akar lép le, amikor akar.

Az meg, hogy némelyik nő milyen sunyi módon ejteti magát teherbe... Nő vagyok én is, de hányom tőlük!

2013. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!