Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek szül valaki egy másfél...

Minek szül valaki egy másfél szobás panelbe négy gyereket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 19:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Engem is érdekelne... Mi is ekkorában lakunk...akkor fogok szülni, ha tudom, hogy 3 éves kora előtt el tudunk innen menni...megőrülnék ha ekkoralakásban kellene Már 3 hármunknak hosszab távon lenni, nemhogy 6 unknak..
2013. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg EGY gyerek még elfogadható, de ennél több ennyire kis lakásba felelötlenség.
2013. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert belőlük él, és csak ez foglalkoztatja, a gyerekek kilátásai és életkörülményei cseppet sem.
2013. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Kiről van szó?
2013. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

az ilyen csak a vakvilágba szüli a gyereket, hogy még véletlenül se kelljen elmennie dolgozni. egyik rokonom felesége pont ilyen. most kötötte meg a második házasságát és már 4 gyereke van(amiről tudunk, mert út közben volt, hogy elvetélt de nem tudjuk, hogy most terhes-e)


szóval az előző férjénél van 2 gyerek, meg nála 2, de a mostani férje veseelégtelen, így nem tud akármilyen munkát elvállalni, a nő meg otthon babázik. hozzátenném a nagyobbik 11 éves a kicsi 2-3 éves. ráadásul hitelük is van rendesen és képtelenek spórolni.

2013. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez jó kérdés.

Én sem tudom, nem is szültem volna, talán még egyet sem oda, ha nem lenne nagyobbra kilátás.Ha lenne, akkor esetleg egyet, de négyet???????? Emberkínzás mindenkinek.

2013. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

A 3. megmondta.

Nem érdekli hogy mi van a gyerekekkel, ő kapja utánuk a segélyt/GYES-t meg minden kutya fülét, dolgoznia meg nem kell, mert ANYA. De az Apa sem lehet különb.

2013. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Szomszéd házban van ennél is durvább 1 szobás plusz 2 félszobás lakásban egy férfi és a nő a lányuk a barátjával meg az 5 gyerekkel.
2013. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Pontosan, belőlük akar megélni, aztán meg jöhet ide a gyékára és kérdezheti, hogy mit csináljak, nincs pénzem, a gyerekeim az agyamra mennek, mennyi gyest kapok, ha még most szülök....stb

Az ilyen emberek lusták, buták...finoman akartam kifejezni magam.

2013. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Másfelesbe 4 valóban sok, de azért ne túlozzunk már, hogy egy gyereket se kellene ekkorába!


A legtöbb barátom/osztálytársam úgy nőtt fel, hogy 1,5-es, 2 szobás lakásokban éltek apa, anya, 2 gyerek.

Nem éheztünk, volt autó és nyaralás is. Kinek belföldi, kinek külföldi.


Annak, akinek a lakás nem státusszimbólum, nem kell (feltétlenül) külön nappali, személyenként külön háló, plusz még vendég- és dolgozószoba is.

2013. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!