Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselnétek/jó képet vágnátok...

Elviselnétek/jó képet vágnátok hozzá, esetleg örülnétek neki, ha a férjetek elmenne 2-3 napra horgászni egy cimborájával?

Figyelt kérdés
Néha, nagyon mélyen, megmozdul bennem a kisördög(szégyellem is),de az jár az eszemben,hogy esetleg ilyenkor nem létesítenek -e biszexuális kapcsolatot?Máshol is van ilyen, hogy a férj külön utakon jár?
2009. okt. 21. 10:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem hiszem el,h ilyentől félned kellene. Az én páromat is sokszor csábítják a haverok, de nem hiszem h bisex-ek lennének:)

Én inkább attól félnék,h vmi nő van a dologban, de néha különn is kell lenni, ezt is aláírom.

2009. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
nem tartom valószínűnek. de ha mégis, akkor egészségükre :)
2009. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Pecáznak. Nem értem milyen marhaságok jutnak az eszedbe.

Mindenkinek kellenek külön utak a férfinak és a nőnek is. Ez nem jelent azonnal más szexulis kapcsolatot.

Nálunk a férjem is én is elmegyünk több napra a saját barátainkkal, ő pecázni és motorozni, én vitorlázni. Ez csak annyit jelent, hogy jó a hétköznapokból kilépni és csak barátokkal tölteni az időt.

2009. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

szia!


Na, ebben az esetben szinte kizárt, hogy féltékeny legyek. miért? 1. tegyük fel a párom nagyon szeret horgászni, ez a kis pihi "kijár" neki 2. Láttál már férfiakat horgászni? Drágám, ülnek a stégen, kezükben a bot, legtöbbször meg elalszanak közben a sörtől:) Nekik ez lazítás :) Nem a horgászás a lényeg itt, hanem a csend, nyugalom. h semmi jele annak, hogy azonos neműekhez is vonzódik, akkor nyugi!!:)

2009. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Jó,és ha most nem nézük a biszex oldalát,az milyen dolog, hogy elmegy 2-3 napra??(én nem teszek ilyet, mert itt vannak a gyerekek, meg amúgy is...)Én,megmondom őszintén, nem örülök neki.De lehet, hogy máshol ez természetes,és elfogadott,ezért vagyok kiváncsi a véleményetekre.
2009. okt. 21. 10:32
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Tudom, hogy ebben az esetben a lazítás a közös berúgásról is szól.Sőt. Ez a lényeg. Ugyanis mi is járunk a családdal horgászni, sőt elmondanám, én szeretek is horgászni,(de csak ha van kapás!):))),mert egyébként elég unalmas.Itt arról van szó, hogy "felügyelet nélkül" ihatnak kedvükre,mert ha horgászni akarna, közösen is megtehetnénk, a családdal....
2009. okt. 21. 10:36
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a férjed egy kicsit besokallt az otthoni család-gyereknevelés-háztartás triumvirátustól és egy kicsit ki akar mozdulni. Hagyd menni pecázni mert ha a nyakába ragasztod a családot, lehet inkább néz olyan után aki nem nyaggatja a gyerekekkel. Kell egy kis egyedüllét a pasiknak is, hogy fellélegezzenek az otthoni légkörből a haverokkal.
2009. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

hááát.......... kedves kérdező...


amiket írtál arról csak az jutott eszembe, hogy nem véletlenül hívják egyes emberek a karikagyűrűt bilincsnek.

2009. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

Elmegy a férjed horgászni, és azt hiszed, hogy biztos kefélni mennek? :D Azért van egy fajta gondolkodásmódod.

Elképzelem mit gondolhatsz, ha hazahoz a piacról két kiló répát. :D

2009. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
szerintem biztos nem létesítenek biszexuális kapcsolatot :) az én bátyám is imád horgászni, ez férfi dolog, aki szeret horgászni az napokig el van, főleg ha van egy hasonló cimbora! Szerintem semmi gond nincs ezzel, ilyenkor Te is csaphatnál a barátnőiddel egy csajos estét !
2009. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!